Понад 600 студентів долучилися до інтелектуальної супергри «ТНПУ_81»
Понад 600 студентів долучилися до

інтелектуальної супергри «ТНПУ_81»

15 квітня, у День народження Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, відділ у справах молоді організував проведення  інтелектуальної супергри «ТНПУ_81».

Організатори підготували безліч цікавих завдань та запитань, які стосувалися студентського життя університету.

Intelektualna superhra TNPU 81         Intelektualna superhra TNPU 81

Учасники були надзвичайно активними, впевненими та емоційними у відповідях. Студенти продемонстрували свою любов до рідного університету та довели, що ТНПУ найкращий, а в ньому навчаються лише найкреативніші, найуспішніші та найрозумніші студенти.

Інтелектуальна супергра до Дня народження ТНПУ об’єднала понад 600 учасників. Щиро радіємо, що попри онлайн-формат ми все ж змогли об'єднатися!     Інтелектуальна супергра до Дня народження ТНПУ об’єднала понад 600 учасників. Щиро радіємо, що попри онлайн-формат ми все ж змогли об'єднатися!

Переможцями справжньої битви інтелектуалів стали:
1 місце – Анастасія Григорчук, студентка 1 курсу факультету філології і журналістики;
2 місце – Аліна Козак, студентка 2 курсу історичного факультету;
3 місце – Олеся Дунас, студентка 2 курсу історичного факультету;
4 місце – Віктор Поночовний, студент 2 курсу історичного факультету;
5 місце – Ольга Сорока, студентка 3 курсу хіміко-біологічного факультету.

ТНПУ

Вітаємо переможців! Пишаємось кожним з вас!

Дякуємо вам за шалену активність! Ви найкращі! ТНПУ з вами!

Пресслужба ТНПУ