Підписано договір про співпрацю ТНПУ і Великогаївської громади

У переддень свого Дня народження, 14 квітня 2021 р., Тернопільський національний педагогічний університет розширив коло своїх партнерів. За результатами зустрічі ректора професора Богдана Буяка і проректора з навчально-методичної роботи професора Ігоря Гевка з керівництвом Великогаївської територіальної громади (голова Олег Кохман, заступник голови Галина Кравчинюк, начальник відділу освіти Ігор Глива, заступник начальника відділу освіти Тетана Лазута, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Оксана Римар)  підписано договір про співпрацю. Під час зустріч сторони окреслили перспективні напрямки співпраці, які знайшли своє відображення у підписаному договорі.

Договір передбачає розробку та реалізацію спільних проєктів у сфері освіти і науки, залучення кращих фахівців освітніх закладів громади в якості стейкхолдерів освітніх програм ТНПУ, проходження практик студентів на базі підприємств та установ громади, підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі Центру післядипломної освіти ТНПУ, проведення спільних науково-освітніх заходів, а також консолідацію співпраці у сфері моніторингу актуальних проблем ринку праці.

Підписано договір про співпрацю ТНПУ і Великогаївської громади