Учні Козлівської ОТГ відвідали хіміко-біологічний факультет ТНПУ
Учні Козлівської ОТГ відвідали
хіміко-біологічний факультет ТНПУ

У ці святкові дні на хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на зустріч із викладачами та студентами факультету завітали дев’яти-, десяти- і одинадцятикласники разом з директором Бучинською М. І. і вчителями Козлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козлівської ОТГ. Надзвичайно приємно було зустріти випускниць нашого факультету, а саме Гужду Г. Б. і Кульчицьку Т. М., які в даній школі працюють за фахом, - вчителями біології і хімії.

Знайомство і обговорення плану екскурсії

Декан факультету проф. Дробик Н. М. розповіла учням про особливості навчання на хіміко-біологічному факультеті, акцентувала увагу гостей на перевагах у навчанні в ТНПУ, розповіла про роботу професорсько-викладацького колективу, успішне навчання та працевлаштування наших студентів. Надія Михайлівна ознайомила з переліком освітніх програм, що реалізуються на факультеті, програмами академічної мобільності та здобуття подвійних дипломів і матеріально-технічною базою факультету та університету. Також спільно з Мирославою Іванівною обговорили умови співпраці і уклали угоду.

Спільна світлина з викладачами кафедри ботаніки та зоології

Для школярів організували цікаву екскурсію головним корпусом університету і факультету. Викладачі факультету проф. Пида С. В., доц. Герц А. І., доц. Барановський В. С., доц. Хоменчук В. О., доц. Голіней Г. М., викл. Яворівський Р. Л. познайомили учнів з аудиторіями, навчальними та науковими лабораторіями, навчальною лабораторією морфології та систематики рослин - гербарій, «Зоологічним музеєм», роботою анатомічного стола тощо.

Викладач Яворівський Р. Л. презентує фонди гербарію факультету   Професор Пида С. В. презентує роботу лабораторії експериментальної біології

Зустріч проходила у жвавій атмосфері, учні задавали багато запитань, які стосувалися вступу, навчання і на згадку робили багато світлин.

Заст. декана з виховної роботи,
доцент Москалюк Н. В.