Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка
Всеукраїнська олімпіада для
професійної орієнтації вступників
Тернопільського національного
педагогічного університету
імені Володимира Гнатюка

18 квітня 2021 року в ТНПУ відбулась Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників.

Із вітальним словом до учасників звернувся ректор проф. Богдан Буяк.

Вітальне слово ректора

Абітурієнтів привітали декани факультетів: фізико-математичного – доц. Мирон Громяк, географічного – доц. Андрій Кузишин, хіміко-біологічного – проф. Надія Дробик, педагогіки і психології – проф. Володимир Чайка.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Древніцький акцентував увагу на перевагах, які дає вступникам участь в олімпіаді.

Учасники олімпіади

Керівник Центру довузівської підготовки Марія Бойко зазначила, що конкуренція умовах олімпіади дозволяє абітурієнтам адаптуватися до умов вступної кампанії ще до її початку. Координатор олімпіади Галина Генсерук, роз’яснила організаційні та  технічні аспекти її проведення.

Учасники олімпіади

Голови предметних комісій доц. Сергій Мартинюк, доц. Любов Барна, доц. Сергій Задворний, доц. Володимир Секо, доц. Ольга Федчишин, доц. Руслан Симчак ознайомили учасників з особливостями олімпіадних завдань, алгоритмом їх виконання, критеріями оцінювання тощо.

Олімпіада 2021

До участі в олімпіаді долучилося понад 250 майбутніх студентів, які незабаром поповнять лави академічної спільноти ТНПУ.

Керівник Центру
довузівської підготовки – Марія Бойко