ТНПУ співпрацюватиме з Бучацькою міською громадою

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка ефективно адаптується до усіх змін з метою вдосконалення якості освітнього процесу та підготовки висококваліфікованих фахівців. Реформа децентралізації актуалізувала співпрацю закладів вищої освіти з новими адміністративними одиницями, адже ТНПУ забезпечує не лише здобуття вищої освіти за всіма рівнями, але й надає послуги підвищення кваліфікації педагогічним працівникам. Договори про співпрацю підписано уже з Байковецькою, Збаразькою, Підволочиською та Великогаївською ОТГ.

16 квітня ТНПУ відвідав голова Бучацькою міської громади Фреяк Віталій Йосипович, який ознайомився з нашим університетом та провів зустріч з ректором професором Буяком Б. Б. та проректором з навчально-методичної роботи Гевком І. В. Під час зустрічі було окреслено основні напрямки співпраці у сфері надання освітніх послуг. Особливо актуальним є здійснення спільного кадрового аудиту та вивчення потреб у підготовці висококваліфікованих фахівців відповідно до запитів на ринку праці. Не менш важливим є координація роботи щодо реалізації освітніх, соціальних, наукових та міжнародних проєктів, спрямованих на співробітництво між ТНПУ та Бучацькою міською громадою.

За підсумками зустрічі підписано Договір про співпрацю, який передбачає такі основні форми співробітництва:
  • навчання в ТНПУ осіб за кошти МТГ;
  • проведення в установах МТГ (школах, дитсадках, виробничих та інших підприємствах) педагогічних та виробничих практик, профорієнтаційних, виховних, культурно-освітніх заходів тощо;
  • організацію програм та курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • використання матеріально-технічної бази ТНПУ закладами дошкільної та загальної середньої освіти Бучацької МТГ з метою вдосконалення навчально-виховного процесу.
ТНПУ співпрацюватиме з Бучацькою міською громадою
Фреяк Віталій Йосифович