Студенти ЖУР-3 ТНПУ презентували власні газети (ФОТО)
Студенти ЖУР-3 ТНПУ

презентували власні газети

У середу, 26 травня, третій курсу спеціальності «Журналістика» факультету філології і журналістики презентував на онлайн-зустрічі макет друкованих видань.

Працювали над газетою упродовж цілого навчального року. На дисципліні «Журналістський фах: журналістська майстерність» під керівництвом Олександра Вільчинського та Наталії Драган-Іванець студенти писали матеріали різних жанрів: репортажі, інтерв’ю, аналітичні статті, репліки, коментарі, відгуки, огляди, рецензії.

Обидві підгрупи наших молодих, але вже професійних журналістів, створили два проєкти газети різних за своїми тематиками. Газета «Студ Times» має культурно-просвітницьке спрямування, орієнтована  на студентську авдиторію та розповідає про тренди літератури і кіно, порушує гострі соціальні проблеми. Газета «Мандруй» – запрошує на веселу та цікаву подорож Україною та закордон, насичена відкриттями студентів та неординарними місцями. Газети вийшли стильними та креативними.

Проєкт газети Мандруй.Проєкт газети Студент Times
Проєкти газет "Мандруй" і "Студ Times"

Верстку студенти опановували на дисципліні «Журналістський фах: газетно-журнальне виробництво» з викладачкою Ганною Мирославівною Йордан. Фактично, дві віртуальні редакції підгруп ЖУР-3 конкурували між собою у створенні газети, проте виокремити одну – неможливо.

У виданні Мандруй студенти запропонували читачам власні дитячі історії
У виданні "Мандруй" студенти запропонували читачам власні дитячі історії

Студент TIMES вирізняється дуже стильним сучасним дизайном
"Студ Times" вирізняється дуже стильним сучасним дизайном

Газета Мандруй містить QR-коди для переходу на сайти визначних пам'яток світу
Газета "Мандруй" містить QR-коди для переходу на сайти визначних пам'яток світу

Завідувачка кафедри журналістики, професор Наталія Поплавська під час онлайн-презентації макетів газети подякувала творцям проєкту за плідну роботу та запропонувала продовжити давню традицію серед студентів-журналістів і видавати подібні продукти частіше, ніж раз на рік.

На третьому курсі навчання наші студенти вміють не лише майстерно писати тексти, знімати відео, але й точно знають все про видавничий процес та вже мають досвід у створенні проєкту (макету) власної газети. Подальшу роботу над газетами студенти обіцяють продовжити на 4 курсі.

Студента ЖУР-3
Христина Вояк