ТНПУ запрошує на онлайн-конференцію «Диверсифікація джерел енергії на базі використання альтернативних видів палива»

ТНПУ запрошує на онлайн-конференцію
«Диверсифікація джерел енергії
 на базі використання
 альтернативних видів палива»

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Тернопільська обласна державна адміністрація запрошують на міжнародну науково-технічну онлайн-конференцію «Диверсифікація джерел енергії на базі використання альтернативних видів палива».

Конференція відбудеться 8 червня 2021 року в онлайн-режимі.

Участь безкоштовна!

Тематичні секції конференції

Секція 1. Диверсифікація джерел енергії: технологічні, екологічні та економічні аспекти проблеми

Секція 2. Логістика постачання та оптимізація місцевих енергетичних систем із врахуванням потенціалу альтернативних видів палива

Секція 3. Автоматизовані системи керування теплогенераторами на базі альтернативних видів палива

Робочі мови конференції: українська.

До вашої уваги
Інформаційний лист

За результатами роботи конференції планується електронна публікація наукових доповідей учасників у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщений на офіційному сайті Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.

Автори можуть надсилати статті, які будуть опубліковані в електронному фаховому виданні «Енергетика та автоматика» НУБіП України.

Зверніть увагу на Вимоги до оформлення статей

Для участі у конференції необхідно до 1 червня 2021 року надіслати повний варіант тез доповіді та заявку щодо участі у роботі конференції на електронну адресу оргкомітету: conferenceKMT@gmail.com.

Бланк Заявки

Відповідальний секретар оргкомітету: