Подяка ТНПУ за участь у проєкті «Озеленення Планети» (ФОТО)
ТНПУ - громаді Тернополя

Подяка ТНПУ за участь у проєкті

«Озеленення Планети»

Академічна спільнота ТНПУ завжди активно долучається до екологічних проєктів. Тому особливо приємними є слова вдячності від Почесного консула Угорщини у Тернополі Тетяни Чубак, разом з якою навесні садили дерева на території студмістечка.

Спільними зусиллями садили дерева в Біблійному саду ТНПУ

"Дякуємо студентам і колективу Тернопільського національного педагогічного університету та особисто ректору Bogdan Buyak за активну участь у проєкті «Озеленення Планети» 2021 року. Сподіваємось усі дерева приймуться у Біблійному саду Університету і будуть радувати своїм цвітінням, " - написала Тетяна Чубак та опублікувала фото. Тетяна Чубак представляла Тернопілля на Міжнародному форумі Business Woman 2021, де отримала відзнаку за участь у проєкті Озеленення України та Greening of the Planet.

В свою чергу, ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк висловив щиру вдячність Почесному консулу Угорщини у Тернополі Тетяні Чубак за чудову ініціативу та подвижницьку місію щодо озеленення нашого міста! "Раді будемо в ТНПУ долучатися до нових проектів!" - запевнив Б.Б.Буяк.

Вручення подяки

Пресслужба ТНПУ