Запрошуємо на щорічний крайовий форум освітян «Освіта - енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти»

ТНПУ запрошує на щорічний
крайовий форум освітян
«Освіта - енергія майбутнього.
Нові грані розвитку освіти!»

26 вересня в комбінованій формі (офлайн та онлайн платформах і на сторінках соціальних мереж ТНПУ) у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбудеться щорічний крайовий форум освітян «Освіта - енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти».

Запрошуються освітяни, батьки, учні, студенти, представники влади, бізнесу, громадськості та всі небайдужі.

Гості заходу матимуть змогу провести насичений яскравими емоціями  день у компанії однодумців, разом попрацювати у форматі тренінгів, відео-лекцій, вебінарів, взяти участь у цікавих майстер класах та тренінгах, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми проблемами, переглянути презентації учасників форуму та побувати на (не) віртуальних гостинах в ТНПУ.

Реєстрація на форум:
  1. Попереднє заповнення анкети за посиланням (https://cutt.ly/GEiC8sr). Дедлайн 23 вересня.

2. За результатами анкетування 25 вересня будуть надіслані лінки на онлайн зустрічі та програми секцій усім учасниками.

Кожен учасник отримає електронний сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 6 академічних годин!

Програма заходів

10:00–11:45 – Відкриття форуму. Стратегічна панель. Вітальне слово ректора ТНПУ та гостей.
                      Візія форуму:
«НОВІ ГРАНІ РОЗВИТКУ ОСВІТИ»

12:00 – 13:45 – Робота 4-х стратегічних панелей: тактика, технології, традиції, таланти

Тактика:

Якість сучасної освіти: час змін та оцінок

Технології:

стратегія і тактика SMART- ЗВО

Традиції:

наступність та якість неперервної освіти (співпраця ТНПУ з фаховими коледжами)

Таланти:

культура освітніх інновацій: досконалість викладання vs результативність навчання

14:00 – 16:00 – Робота секцій за напрямами та спеціальностями.

Конкурси, майстер-класи, тренінги, вебінари, презентації, відео-лекції та ін.