Посвята першокурсників ФІЖ-у ТНПУ в Чорному Лісі: змінений формат (ФОТО)

Посвята першокурсників ФІЖ-у ТНПУ

в Чорному Лісі:  змінений формат

У п'ятницю, 17 вересня, в Чорному Лісі відбулась посвята першокурсників факультету філології та журналістики. Розпочалось святкування з урочистої частини. Спершу до студентів із вітальним словом звернулись викладачі та ведучі заходу – Андрій Канюка та Руслана Адамович.

Викладачі факультету філології та журналістики із організатором свята - профоргом Віталієм Серкізом

Опісля на середину імпровізованої сцени перед туристичними будинками для традиційного представлення вийшла група СОУМ-11. Дівчата продемонстрували кілька театралізованих сценок за літературними мотивами та співочі жарти із студентського життя.

Дівчата із СОУМП-11 кожна розказує про свої захоплення.
Дівчата із СОУМП-11 кожна розказує про свої захоплення

За ними себе представили першокурсники-журналісти. Вони заспівали авторську пісню та затанцювали під попурі сучасних пісень.

Драйвове представлення групи ЖУР-11

Наступною представлятись мала б група СОУМА-12, але дощ змінив сценарій. Дійство продовжилось під накриттям і дівчата змогли успішно виступити.

СОУМА-12 співає авторську пісню під популярну Beggin.
СОУМА-12 співає авторську пісню під популярну Beggin

Далі група поляків СОУМП-11 оригінально представила себе та разом з усіма заспівала легендарну пісню "Гей соколи".

Першокурсники-поляки розповідають про особливості своєї групи

Останньою представлялась найменша група факультету – СОУМ-11-12. Студентки виступали у форматі стендапу і запалили зал динамічними танцями.

Останніми на урочистій посвяті виступали СОУМ-11-12

Група СОУМ-11-12 запалює своїм танцем

Після цього розпочався квест.

Перемогу в ньому здобула група СОУМП-11, другими стали ЖУР-11, а третіми – команда викладачів, але солодкі презенти та статуетки отримали усі.

Завершилося дійство посвяти факультету філології та журналістики словами ведучих, які побажали молоді плідних буднів та оголосили, що віднині усі вони носять горде звання студентів.

Про враження від посвяти запитуємо в учасників дійства.

«Я б хотів, щоб виїзні посвяти стали традицією, це якось драйвовіше, ніж «доковідні» – в парку «Здоров'я». Щороку студенти інші, індивідуальні, неповторні, але є якісь типові речі, спільні для всіх. Цього року мені сподобалась пісня, яку співали дівчата з англійської групи, і в поляків був досить нестандарний виступ, і в журналістів також. Студенти молодці, дуже талановиті. Бажаю усім оптимізму і щоб ми якомога довше не потрапляли в червону зону», – Олександр Казимирович Вільчинський.

«Як і будь-яка група ми думаємо, що виступили найкраще, адже в нас дуже багато справді крутих та творчих людей. Ми звісно не очікували, що дві інші групи використають ту ж пісню, що й ми, але сприйняли це нормально. В них теж вийшло класно. Загалом сьогодні все пройшло чудово, хоча дощ трохи завадив», – Наталя Скіп, студентка Ж-11.

«Сьогодні в нас на факультеті відбулася перша посвята з виїздом. Нам звичайно завадив дощ, усі хвилювались, але завдяки студентському активу вдалось відкорегувати сценарій і провести дійство на досить хорошому рівні», – Серкіз Віталій, профорг факультету філології та журналістики.

«Погода вражень не зіпсувала, хоча й мокро. Можна сказати коротко: нам з групою сподобалось», – Юля Плечунь, студентка СОУМ-11.

До вашої уваги фоторепортаж

Студент ЖУР-3