ТНПУ став одним з організаторів всеукраїнської Школи молодого науковця (ФОТО)
ТНПУ став одним з організаторів

всеукраїнської Школи молодого науковця

Наукова діяльність немислима без академічної мобільності. Наш ТНПУ - серед організаторів вагомого наукового дійства. З 15 по 18 серпня у м.Скадовську Херсонської області проходила всеукраїнська Школа молодого науковця. Організаторами Школи є Університет менеджменту освіти, керівник - к.п.н.. доцент Ануфрієва О.Л. (м.Київ), а безпосередніми господарями – Херсонська академія неперервної освіти, зокрема модератором та головним розпорядником наукових зустрічей була перший проректор ХАНО д.п.н., професор Жорова І.Я.

Наші магістранти першого курсу Вуйцік Марія, Хомащук Анастасія та Туровська Ірина брали участь у тренінгах, воркшопах, дискусіях. Всі ці інструменти розвитку дослідницької компетентності вони спробували вперше.

Магістранти Вуйцік Марія, Хомищак Анастасія, беруть участь у виготовлені портфеля успіху44_n.j

Боднар О.С., д.п.н., професор провела тренінг «Логіка моделювання рішень та висновків в експериментальних дослідженнях».

О.Боднар проводтить тренінг

Дуже вдячні організаторам, Херсонській академії неперервного розвитку в особі д.п.н., професора Жорової І.Я. за комфорт та гостинність.

Боднар О. і Ануфрієва О. Емоційне завершення тренінгу оплесками

На жаль, через інтенсивний графік в морі не купались, зате морське повітря надихало на працю і його смак привезли в Тернопіль.

Представники з Тернополя готові до вечірніх лайфхаків

Обмін враженнями у дорозі

Дякую друзям з ТНПУ, особливо ректору д.ф.н., проф. Буяку Б.Б. за підтримку!

Імідж нашого університету зростає!

До нових наукових зустрічей!

О.С.Боднар