Подія осені в ТНПУ – Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти»
Подія осені в ТНПУ –

Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього.

Нові грані розвитку освіти»

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка  успішно відбувся щорічний Крайовий форум освітян «Освіта - енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти". Розпочав та успішно модерував пленарне засідання ректор ТНПУ проф. Буяк Б.Б.

Відкриття Крайового форуму Освіта - енергія майбутнього.Нові грані розвитку освіти, ректор ТНПУ  проф.Буяк Б.Б.
Відкриття Крайового форуму Освіта - енергія майбутнього.
Нові грані розвитку освіти, ректор ТНПУ  проф.
Б.Б.Буяк

Із вітальним словом на пленарному засіданні виступили співорганізатори форуму: Селецький А. М., заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Кремень В. Г., президент НАПН України, доктор філософських наук, професор, академік НАПН; Артюхов А. Є., член Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти; Моравська Н. С., начальник управління Державної служби якості освіти України у Тернопільській області; Хома О. З., начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації; Литвинюк Г. І. , директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інноваційних технологій; Курач М. С., проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка;  Ткачук О. П., в. о. директора Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв; Пелих З. О., заступник директора Бродівського фахового педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича; Собковська О. М., заступник директора з навчальної роботи КЗЛОР «Самбірський фаховий педагогічний коледж ім. І. Филипчака»; Пахолок Р. І., кандидат педагогічних наук, директор Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. О. Барвінського та  проф. Чайка В. М, декан факультету педагогіки і психології, який вкотре є організатором традиційного форуму.

Пленарне засідання форуму  в Хабі ТНПУ
Пленарне засідання форуму  в Хабі ТНПУ

Учасники форуму брали участь у 4-х стратегічних панелях:
- "Тактика: якість сучасної освіти: час змін та оцінок";
- "Традиції: наступність та якість неперервної освіти (співпраця ТНПУ з фаховими коледжами)";
- "Технології: стратегія і тактика SMART-ЗВО";
- "Таланти: культура освітніх інновацій: досконалість викладання vs результативність навчання".

Презентація стратегічної панелі SMART-TNPU

У 25 секціях працювали освітяни з усієї України. Понад 2500 учасників форуму обмінялися досвідом, спільно обговорили актуальні проблеми освіти. Цікаві майстер-класи, вебінари, тренінги, дискусії об'єднали усіх присутніх в  єдину освітянську родину. Пряму трансляцію події на YouTube вже переглянуло понад 1000 людей.
Усі учасники Крайового форуму освітян отримають сертифікати, що посвідчують підвищення кваліфікації обсягом 6 годин.

Фрагменти секційних заходів

Фрагменти секційних заходів (2)
Фрагменти секційних заходів

Факультет педагогіки і психології щиро вдячний кожному,  що ви були з нами, бо тільки в єдності ми найкращі!

Більше фото в альбомі

Андріана Шишак