Магістранти-релігієзнавці ТНПУ проходять практику в Туреччині (ФОТО)
Магістранти-релігієзнавці ТНПУ
проходять практику в Туреччині

Про хід практики магістрантів історичного факультету ТНПУ розповідає професор Елла Володимирівна Бистрицька.

Перший день  ​ Фото

Вперше магістранти- релігієзнавці проходять виробничу практику в Туреччині за підтримки Стамбульського фонду науки і культури. Пізнаємо іслам зсередини - так визначили для себе мету навчання наші студенти. Перший день видався надзвичайно насиченим - зустріч з імамами в мечетях, керівником Асоціації дружби з Африкою і, звичайно, Свята Софія.

Другий день    Фото

Другий день перебування магістрантів релігієзнавців у Стамбулі. Сьогодні - Фанар і зустріч з Генеральним консулом і консулами України в церкві св. Миколая. Говорили про релігійні відносини і не тільки...

Про візит магістрантів і співпрацю з ТНПУ пишуть місцеві соцмережі:

Про важливість поглиблення співпраці між Тернопільським національним педагогічним університетом і Стамбульським фондом науки і культури з метою утвердження гуманістичних цінностей говорили представники обох установ. Своє бачення подальшого розвитку спільних проектів висловили виконавчий директор Стамбульського фонду науки і культури Саід Юдже, його заступник з міжнародних питань Ільхам Мірадж, завідувачка кафедри всесвітньоі історії та релігієзнавства історичного факультету ТНПУ Елла Бистрицька.

Практика триває!

За підтримки ректора ТНПУ, проф.Б.Б.Буяка міжнародний досвід наших магістрантів буде поглиблюватися.

Пресслужба ТНПУ