Триває співпраця кафедри географії України і туризму ТНПУ з туристичною агенцією ”СонцеВид-Тур” (ФОТО)

Триває співпраця

кафедри географії України і туризму ТНПУ

з туристичною агенцією ”СонцеВид-Тур”

18 жовтня співпрацю кафедри географії України і туризму із екскурсоводом-практиком і засновником туристичної агенції ”СонцеВид-Тур” Дрозд Наталією Юріївною продовжено під час організації і проведення навчальної екскурсії для студентів ТНПУ напрямку підготовки 24 Сфера обслуговування. Ця співпраця надає практичні можливості їх стажування безпосередньо на одноденному екскурсійному маршруті Тернопіль — Микулинці — Теребовля.

Початок екскурсії Теребовлянським замком

На стінах Теребовлянського замку

Під реліктовими соснами Замкової гори

Навчальні екскурсії - це не тільки цікавий захід за формою її проведення, але вона ще і є важливої складової практичної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі.

Туристичний інформаційний центр м. Теребовлі
Туристичний інформаційний центр м.Теребовлі

Студенти мали можливість не тільки ознайомитись із цікавими екскурсійними об'єктами і місцями, але і здобути практичні навички організації і проведення такої екскурсії і отримувати фахові поради вподовж всього екскурсійного маршруту, які стосуються особливостей відбору екскурсійних об'єктів, формування екскурсійного маршруту, відбору місць зупинок для транспорту і для екскурсійних груп різного складу, підбору цікавої інформації для різних екскурсантів.

Одна із цікавих фотозон м. Теребовлі

Студенти наприкінці екскурсійного маршруту залишились втомленими, але дуже задоволеними, це свідчить, що співпраця була плідної і матиме своє продовження у їхній професійній самореалізації.

Ми будемо продовжувати таку співпрацю із Наталією Юріївною із практичної підготовки і стажування наших студентів, майбутніх фахівців туристичної галузі.

Доцент кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна