Участь практичного психолога відділу у справах молоді у науково-практичній конференції з міжнародною участю «2021-UKRAINIAN MENTAL HEALTH CONFERENCE»
Участь практичного психолога
відділу
у справах молоді
у науково-практичній конференції
з міжнародною участю
«2021-UKRAINIAN MENTAL HEALTH CONFERENCE»

18 жовтня, практичний психолог відділу у справах молоді Ольга Логвись, член Асоціації психологів вищої школи України та НПА - Національна психологічна асоціація взяла участь у конференції, присвяченій питанню збереженню психічного здоров'я та психологічного благополуччя людини в рамках діяльності сучасної психологічної служби ЗВО.

2021-Ukrainian mental health conference – поступова реалізація принципів психологічної медицини та медичної психології з нагоди святкування Всесвітнього дня психічного здоров’я.

18 жовтня 2021 року за ініціативи кафедри загальної і медичної психології відбулася IV Науково-практична конференція з міжнародною участю «2021-Ukrainian mental health conference».

2021-UKRAINIAN MENTAL HEALTH CONFERENCE

Партнерами та співорганізаторами конференції виступили: Асоціація з медичної та психологічної реабілітації, Асоціація психологів вищої школи України, Дивізіон «Психоаналітична психологія і психотерапія» НПА, дійсного члена EFPA.

Цього року ключовим питанням виступило обговорення проблем та перспектив психологічних служб закладів вищої освіти, як однієї з умов збереження психічного здоровя та психологічного благополуччя людини.

В якості ключових спікерів виступили науковці з Києва, Кривого Рогу, Одеси, Тернополя, Полтави, Чернівців, Дніпра, Сум, Черкас, Переяслава.

Ольга Логвись виступала з доповіддю про «Результати дослідження емоційного стану учасників освітнього процесу ЗВО в умовах пандемії». Також розповіла про специфіку діяльності психологічної служби у ТНПУ, напрямки роботи та перспективи. Психолог наголосила на важливості вчасного реагування на запит, та наданню фахової допомоги.

2021-UKRAINIAN MENTAL HEALTH CONFERENCE

Пресслужба ТНПУ