У ТНПУ відбувся  з успішний захист дисертації (ФОТО)

У ТНПУ відбувся  з успішний

захист дисертації

20 жовтня 2021 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.010. На порядку денному - захист дисертації Кузика Ігоря Романовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 «Природничі науки» зі спеціальності 103 «Науки про Землю».

Назва дисертаційної роботи: «Комплексна зелена зона міста Тернопіль: геоекологічні засади сталого функціонування».

Аргументований виступ

Науковий керівник: Царик Любомир Петрович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геоекології і методики навчання екологічних дисциплін ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Під час захисту

Голова ради

1. Сивий Мирослав Якович, д. геогр. н., професор.

Рецензенти

2. Божук Тетяна Іванівна, д. геогр. н., професор.

3. Барна Ірина Миколаївна, к. геогр. н., доцент.

Опоненти

4. Максименко Надія Василівна, д. геогр. н., професор, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м.Харків.

5. Фесюк Василь Олександрович, д. геогр. н., професор, Волинський національний університет імені Лесі Українки, м. Луцьк.

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада присудила Кузику Ігорю Романовичу ступінь доктора філософії зі спеціальності 103 «Науки про Землю».

Вітаємо здобувача з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків!

Провідний фахівець

служби вченого секретаря