Центр післядипломної освіти ТНПУ  вдосконалює професійну компетентність  педагогів краю
Центр післядипломної освіти ТНПУ

вдосконалює професійну компетентність

педагогів краю

Ще одна група вчителів початкової школи завершила навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі Центру післядипломної освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка (з 4.10. по 20.10. 2021 р.)
Цього разу професійну компетентність удосконалювали вчителі початкових класів м.Тернопіль та Тернопільської області (Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 імені Віктора Гурняка, Токівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Магдалівська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів, Зарудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Дворічанська загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок), Івано-Франківської області (Красноїльський ліцей, Пужниківська гімназія), м. Львів та Львівської області (Сокальська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №4, Мерещівська філія I ступеня, ПЗО «Глобал Кідс»), Рівненської області (Дубенський ліцей №6)

Дякуємо за довіру! Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ