Про організацію освітнього процесу в періоду з 25 жовтня по 15 листопада 2021 року
Про організацію освітнього
процесу в період з 25 жовтня
по 15 листопада 2021 року

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-558 від 21.10.2021 р. у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні і регіоні, спричиненої поширенням респіраторної хвороби C0VID-19, з метою стримання розповсюдження коронавіруса SARS-CoV-2
н а к а з у ю:
1. Відповідно до рекомендації МОН України з 25 жовтня по 15 листопада 2021 року перейти на навчання із використанням технологій дистанційного навчання.

2. Застосовувати в університеті обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. за № 1236 (із змінами).

3. На період з 25.10.2021 р. заборонити перебування в будівлях ТНПУ здобувачів освіти, відвідувачів, які не мають документа що підтверджує вакцинацію (жовтий або зелений сертифікат) або негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведене не більш як за 72 години, або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 48 годин до здійснення заходу (відвідування закладу) або документа від лікаря про одужання від хвороби COVID-19 (термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 чинний 180 днів), наявність протипоказань до вакцинування.

4. Провести роз’яснювальну роботу серед працівників та здобувачів ТНПУ та організувати невідкладні заходи щодо забезпечення можливості їх вакцинації за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій в приміщеннях університету, інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише працівників університету, а й їхніх родичів та родичів здобувачів освіти (відповідальний Гевко І.В., керівники структурних підрозділів).

5. Відділу кадрів (Бзовська У.М.) і бухгалтерії (Савчин В.Л.) підготувати проєкт наказу про обмеження виконання посадових обов’язків та коригування розмірів оплати праці осіб, які не виконують посадових обов’язків у повному обсязі або частково у зв’язку з карантинними обмеженнями.

6. Керівникам структурних підрозділів університету попередити працівників про їх персональну відповідальність за вакцинацію та можливе відсторонення від виконання посадових обов’язків без збереження заробітної плати.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.