Вчора в ТНПУ відбулась чергова зустріч стейкхолдера з студентами в рамках проєкту "Клуб успішних людей" (ФОТО)
Вчора в ТНПУ відбулась зустріч

стейкхолдера  зі студентами в рамках проєкту

"Клуб успішних людей"

Гостею стала випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ, найкраща вчителька фізичної культури України в 2021 році (Global Teacher Prize Ukraine) Оксана Юрків. Про цю подію розповів Олександр Хома.

У неформальному спілкуванні Оксана розповіла про:
- те, чому обрала професію вчителя;
- особисті досягнення в спорті;
- шлях до отриманого звання;
- власний секрет успіху та життєве кредо.
Студенти з радістю слухали розповідь учителя та з цікавістю запитували про особливості роботи та плани на майбутнє.

Впевнені, що такі неформальні зустрічі додадуть мотивації студентам на шляху до визнання та привернуть увагу до галузі фізичного виховання та спорту.
По завершенню зустрічі ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк вручив Оксані Юрків посвідчення стейкхолдера та корпоративні подарунки, а декан факультету фізичного виховання Андрій Огнистий подарував навчально-методичну літературу НОК України.

Проф.Богдан Буяк вручає подяку Оксані Юрків

Вдячні студенти
Студенти вдячні Оксані Юріївні за виступ

Оксана Юрків також поділилася враженнями щодо зустрічі в університеті.

Пресслужба ТНПУ