ТНПУ розширює співпрацю

21 жовтня підписано Угоду про співпрацю між Тернопільським обласним центром зайнятості та Тернопільським національним педагогічним університетом імені В.Гнатюка.

Співпраця передбачається у проведенні інформаційно-роз’яснювальної, просвітницької та профорієнтаційної роботи, запровадження ефективних форм і методів профорієнтаційної роботи із студентською молоддю для забезпечення узгодженої, спільної діяльності з питань соціально-психологічної адаптації молоді до трудової діяльності на сучасному ринку праці, закріплення на практиці теоретичних знань, здобутих студентами у галузі психологічної підготовки, підвищення рівня науково-педагогічних працівників та фахівців служби зайнятості.

Підписання угоди
Момент підписання угоди

У подальшому планується проведення спільних інформаційних кампаній, реалізація проектів, грантових програм, розробка та впровадження нових форм профорієнтаційної роботи, участь у круглих столах, наукових конференціях, групових та масових заходах з питань профорієнтації молоді та сприяння її зайнятості.

Також підписано меморандум про співпрацю між кафедрою психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Центром психологічної допомоги  "Психолог і Я", керівником якого є випускниця ТНПУ Тетяна Білінська.

Ось як Тетяна написала про важливість такого кроку на своїй сторінці у ФБ.

Майбутні психологи бізнесу та управління зможуть отримувати навички практичного застосування отриманих знань, знайомитись з специфікою роботи психолога з розвитку персоналу, організовувати бізнес-тренінги та коуч-сесії.

Професор М.О.Орап