Профорієнтаційна екскурсія  хіміко-біологічним факультетом ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційна екскурсія

хіміко-біологічним факультетом ТНПУ

На хіміко-біологічному факультеті триває активна профорієнтаційна діяльність. Проводяться різноманітні заходи, у яких беруть участь не лише викладачі, але й студенти усіх спеціальностей факультету.

Зокрема, днями
на факультет завітали учні Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю. Супроводжувала учнів магістрантка факультету і вже вчитель біології Козбур Анастасія. Ліцеїстів гостинно зустріли викладачі та студенти (Миколишин У., Пилипчук Н.) факультету і розказали про особливості навчання, досягнення та перспективи. Крім того, влаштували екскурсію хіміко-біологічним факультетом.

Розпочалася екскурсія з навчальної лабораторії морфології та систематики рослин – гербарію, де завідувач лабораторії, асист. Р. Л. Яворівський ознайомив учнів з історією, фондами та особливостями збору та оформлення гербарію.

Про роботу лабораторії морфології та систематики рослин - гербарій розповідає Р.Л. Яворівський

У зоологічному музеї ліцеїсти із зацікавленістю слухали інформацію доц.Г.М.Голіней. Особливе захоплення викликали в учнів представлені
види фауни хребетних і безхребетних тварин.

У зоологічному музеї факультету

Продовжилася екскурсія в лабораторії анатомії людини, де гості допитливо розглядали анатомічний стіл, вологі препарати, моделі, муляжі і сфотографувалися із «найкращим» експонатом – скелетом людини.

Одна з локацій екскурсії -  аудиторія анатомії людини
Одна з локацій екскурсії -  аудиторія анатомії людини

Кульмінацією зустрічі з ліцеїстами стала локація на кафедрі хімії та методики її навчання. Доцент Г.М.Тулайдан продемонструвала серію цікавих хімічні експериментів, які викликали багато позитивних відгуків і не залишили байдужими жодного.

Просто і цікаво, - експерименти у лабораторії неорганічної хімії.

Просто і цікаво, - експерименти у лабораторії неорганічної хімії

Приємно було спостерігати за неймовірним захопленням та емоційним піднесенням відвідувачів, які довго ділилися незабутніми враженнями один з одним.

Дух радості, допитливості і натхнення, яким переповнилися університетські аудиторії та лабораторії в той момент, є підтвердженням того, що усі ми разом робимо добру і потрібну справу.

Наталія Москалюк,

Уляна Миколишин