Студенти ТНПУ відвідали драмтеатр (ФОТО)

Студенти ТНПУ відвідали драмтеатр

У середу, 20 жовтня, студенти факультету філології і журналістики разом зі своїм кураторами мали можливість побувати на виставі «Вуйцьо з крилами», що проходила в Тернопільському академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

П’єса «Вуйцьо з крилами» – це комедія-притча поставлена за мотивами Габрієля Маркеса, але Олександр Гаврош зробив власну інтерпретацію. У виставу був залучений увесь акторський колектив Тернопільського академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Вистава Вуйцьо з крилами

Вистава "Вуйцьо з крилами"

Режисер-постановник Олег Мосійчук показав у героях вистави звичайних людей, які обтяжені буденними бажаннями, однак, потрапивши в дивовижну ситуацію (прибуття ангела), так і залишаються безкрилими. Лише віра чистої дитячої душі по-справжньому здатна творити дива.

Цікавий момент

Майбутня журналістка, студентка першого курсу Аліна Томашевська зауважила, що найбільше її розчулила гра акторки (дівчинки Христинки, яка не може ходити): «Запам’яталася сценка, де відбувалася кульмінація. Дочка головних героїв, яка щиро вірила у свою мрію, проникливо просить, щоб ангелик полетів до неба. Саме в той момент, сама не помічаючи того, підіймається на ноги та починає йти».

Студентки групи Ж-11

Мета вистави – показати глядачам, що потрібно вірити у свою мрію і йти до неї за будь-яких обставин. Студенти факультету філології та журналістики переконані, що такі вистави допомагають глибше розуміти життя та власні мрії.

Студентка Ж-11

Вікторія Кузьма,