Участь студентів ТНПУ в  Міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності (ФОТО)

Участь студентів ТНПУ
в  Міжнародному форумі
індустрії туризму та гостинності

19-21 жовтня в Львові, вже традиційно, відбувався Міжнародний  форум індустрії  туризму та гостинності. Не вперше за його роботою мали можливість спостерігати студенти спеціальності «Туризм» географічного факультету.

Місцем цьогорічного проведення форуму була «Арена Львів», яка тимчасово перетворилась на профільну виставку з різноманітними тематичними напрямками: туризм, сфера гостинності, готельний та ресторанний бізнес. На стендах, що мали тематичний та регіональний характер, було представлено актуальні туристичні продукти та промоцію інфраструктурних об’єктів України та цікавих, з туристичної позиції, країн. Крім того, на різних локаціях охочі могли взяти участь у майстер-класах, воркшопах, вікторинах та виграти солодкі й тематичні призи.

Колективне фото учасників

Газета -туристичний дарунок учасникам

Доповненням відвідин форуму була екскурсій центральною частиною міста.

Учасники отримали багато актуальної інформації, поспілкувались з фахівцями-практиками та просто круті враження від побаченого. Вдячні за ініціативу організації виїзду на форум доценту кафедри географії України і туризму Поплавській І.В.

Подібні заходи заохочують та мотивують студентів навчатись і працювати в цій галузі.

Студентка групи Т-1

Пукас Вероніка