Міжнародний науково-методичний семінар-тренінг на тему “Нові підходи та методики вивчення історії Транзитного часу” провели в ТНПУ (ФОТО)
Міжнародний науково-методичний
семінар-тренінг на тему
“Нові підходи та методики вивчення
історії Транзитного часу”
провели в ТНПУ

22.10.2021 р. на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся Міжнародний науково-методичний семінар-тренінг на тему “Нові підходи та методики вивчення історії Транзитного часу”.
Семінар проводився у рамках серії заходів міжнародного проєкту “Lost in Transition”, що покликаний вивчити та узагальнити досвід країн з пострадянським минулим у вивченні сучасних підходів до переосмислення процесів трансформації в 1990-х роках у шкільній та неформальній освіті через співробітництво та обмін досвідом між партнерами з п’яти країн (Німеччина, Польща, Україна, Білорусь, Грузія).

Запрошуємо переглянути фото
Учасниками семінару стали викладачі та студенти історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, вчителі шкіл м. Тернополя.
Семінар організовано кафедрою Всесвітньої історії та релігієзнавства у співпраці з ГО Конгрес Активістів Культури за підтримки Федерального офісу закордонних справ Німеччини, NGO DRA.
Модераторами виступили - Людмила Ничай, координаторка проєктів ГО Конгрес Активістів Культури та Ігнатенко Наталія Віталіївна , кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства.
Із сподіванням на подальшу співпрацю, дякую усім причетним за змістовну роботу і позитивні емоції!

Доц.Н.В.Ігнатенко