У ТНПУ відбувся онлайн-вебінар "Щодо застосування окремих положень ЗУ "Про запобігання корупції" та врегулювання конфлікту інтересів"
У ТНПУ відбувся онлайн-вебінар

"Щодо застосування окремих положень

ЗУ "Про запобігання корупції" та

врегулювання конфлікту інтересів"

Сьогодні, 29 жовтня 2021 року, на онлайн-платформі Zoom відбувся вебінар "Щодо застосування окремих положень ЗУ "Про запобігання корупції" та врегулювання конфлікту інтересів" за участі адміністрації, викладачів, працівників та студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Спікер – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в ТНПУ Володимир Брославський.

Вебінар "Щодо застосування окремих положень ЗУ "Про запобігання корупції" та врегулювання конфлікту інтересів"

Володимир Любомирович ознайомив учасників вебінару з методичними рекомендаціями щодо застосування окремих положень ЗУ "Про запобігання корупції" стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Він зазначив, що керівники структурних підрозділів, декани, завідувачі кафедр тощо зобов'язані вживати всіх необхідних заходів, щоб не допустити виникнення конфлікту інтересів. У випадку винекнення факту реального або потенційного конфлікту інтересів, потрібно дотримуватись алгоритму дій, визначеного у названих вище методичних рекомендаціях. По-перше, варто негайно повідомити керівництво про ситуацію, що склалася, по-друге, слід вжити всіх необхідних заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Учасники вебінару ставили спікеру питання, моделювали різні ситуації та правильні варіанти їх вирішення.

Пресслужба ТНПУ