Психологи ТНПУ запрошують  на зустріч у підтримуючій групі  для дружин військовослужбовців ЗСУ
 Психологи ТНПУ запрошують

на зустріч у підтримуючій групі

для дружин військовослужбовців ЗСУ

У такий непростий для нас усіх час дуже важливо підтримувати та відчувати прийняття.

Ми з колегою Уляною Мелешко запрошуємо на зустріч у підтримуючій групі для дружин військовослужбовців ЗСУ.

ПсихологиКоротко про нас

Ольга Логвись (на фото справа), психолог. Заміжня, дружина військовослужбовця, мама двох доньок. Членкиня "Національної психологічної асоціації" (#ябудутвоїмтилом), ГО "Асоціація психологів вищої школи України", аспірантка кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Уляна Мелешко (на фото зліва), психолог. Випускниця Regent University за навчальною програмою "Основи консультування та травмотерапії", співпрацюю з ГО "Асоціація психологів вищої школи України", навчаюся в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.

Звертаємо увагу, що ці зустрічі - не терапевтичні групи, вони спрямовані на взаємопідтримку та модеруються психологами.

Мета таких зустрічей познайомити жінок між собою для взаємопідтримки та надати інструменти для самодопомоги при різних емоційних станах, стабілізації тощо. Тут можна побути собою.
Група закрита, розрахована на серію зустрічей. Орієнтовна тривалість до 2 год.

Зустрічатимемось щотижня онлайн на платформі Zoom.

Конфіденційно. Безкоштовно.

Якщо вам потрібна підтримка та відчуття єдності, раді будемо вас бачити на наших зустрічах.

Заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, щоб можна було сконтактувати з вами.

Давайте підтримаємо одна одну, адже разом легше долати виклики.

За підтримки ГО "Громадський рух "Жіноча Сила України".

* 4.5.0 - військовий сленг - "все спокійно".

О.Я.Логвись