Аспірантка факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка з нагоди Дня Незалежності України запрезентувала кліп на українську народну пісню «Ой полечко поле» (ВІДЕО)

Аспірантка факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка
 з нагоди Дня Незалежності України
запрезентувала кліп
на українську народну пісню
«Ой полечко поле»

До звукозапису музичної композиції долучилися студенти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Віталій Андрусишин та Євген Коржуков, записавши бек-вокал до пісні, який додав особливого звучання твору.

Свій акторський талант продемонстрували студенти кафедри театрального мистецтва Андрій Рапецький, Катетрина Папуша, Віталіна Андрусишин та студент факультету філології та журналістики Вадим Головайчцук.

Зворушливий момент

Спільна творча робота

Також до створиння музичної відеороботи долучилися:
музичне аранжування - Назар Юник

відеозйомка - Тарас Кучма

етно-локація та костюми -  «Бабусина хата»

козацькі костюми - https://www.facebook.com/KIR.Patriot/

Mua - Дарія Познанська

Пам‘ятаймо, що нашу Незалежність жертовно виборювали військові різних поколінь і завдяки їм ми змогли зберегти свою державу та ідентичність. Герої не вмирають!

Слава Україні!

У.Шерстій