Авторську пісню-вітання “Мегабайти волі” підготував студент ТНПУ та його творчі однодумці (ВІДЕО)
Авторську пісню-вітання "Мегабайти волі"

підготував студент ТНПУ

та його творчі однодумці

Авторську пісню-вітання “Мегабайти волі”, приурочену 31-й річниці Дня Незалежності України підготували для усіх справжніх патріотів та захисників нашої Батьківщини студент факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, керівник гурту “5-й Океан”, працівник Департаменту культури міста Івано-Франківськ, директор Народного Дому, композитор Володимир Бардецький та авторка прозових і поетичних книг, членкиня спілки християнських письменників Неля Романовська.

Сьогодні у загостреному військовому становищі України учасники гурту активно висловлюють свою громадянську позицію через пісенні твори, більшість яких впевнено можна назвати “гімном подій чи духовного стану нації, що є ліками для серця українця і, одночасно, патроном в серці окупанта”, оскільки наша Україна – це передусім неймовірні люди, об’єднані щирою любов’ю до своєї землі, люди, які здатні іти голіруч на танки, люди, які торпедами сердець збивають літаки, тому в наших генах - свобода!

Тому ми ніколи не здаємося, а кричимо окупантам РФ: ідіть додому! Нас чекає перемога!

Канд.пед.наук
доцент Оксана Довгань