Студентки факультету іноземних мов представили ТНПУ на міжнародному рівні (ФОТО)

Студентки факультету іноземних мов

представили ТНПУ на міжнародному рівні

Студентки нашого університету Юлія Будовіцька і Юлія Ліщук взяли участь в міжнародному культурному онлайн-заході, організованому новим партнером ТНПУ – індонезійським університетом  STEKOM. Під час заходу, що відбувався з 21 по 23 вересня учасники з різних країн мали змогу поспілкуватись один з одним та презентувати власну культуру.

Зокрема студентки ТНПУ презентували інформацію про святкові традиції і звичаї українців, а також дізналась багато нового про культурні надбання народів світу і поділились своїми враженнями від участі: «Дякую за можливість брати участь у конференції обміну культурними цікавинками, особливо у важкий для нас час. Це була чудова нагода дізнатися багато нового про інші народи, переглянути зображення смачнющих традиційних страв, які, на жаль, можна було скуштувати лише поглядом, знайти нових друзів та подолати кордони між країнами і провести діалог культур. Дякую за дружню атмосферу, весело проведений час та підтримку. Організаторам події бажаю натхнення, успіхів та оптимізму. До нових зустрічей!» Юлія Ліщук.

Учасники міжнародного культурного обміну

Багата культура українців

Великодні традиції.
Великодні традиції

Різноманітна українська кухня

Студенти ТНПУ мають безліч можливостей для культурних обмінів як онлайн, так і наживо. Інформація про можливості регулярно з’являється на сайті університету та на сторінці у Фейсбук. Стежте за оновленнями.