У ТНПУ відбулося планове засідання вченої ради (ФОТО)

У ТНПУ відбулося

планове засідання вченої ради

27 вересня 2022 року в освітньому хабі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка під головуванням  ректора Богдана Буяка відбулося планове засідання вченої ради університету.

Учасники засідання

За доброю традицією розпочали раду з приємних моментів: цінним подарунком (годинником) голови Тернопільської обласної ради відзначено проректора з навчально-методичної роботи Ігоря Гевка.

Вручення цінного іменного годинника І.Гевку

«Про участь здобувачів вищої школи та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних науково-освітніх заходах та проєктах у світлі наукової атестації» присутніх інформувала провідний фахівець відділу наукової роботи Оксана Горин. Вона зазначила, що за результатами моніторингу міжнародної діяльності університету здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники, незважаючи на обмежувальні обставини та специфіку функціонування в умовах воєнного стану, ефективно виконують поставлені завдання і забезпечують сталий розвиток міжнародної діяльності університету. Зокрема, впродовж 2022 року за участю університету було укладено 5 угод про міжнародне співробітництво з установами та організаціями Польщі, Німеччини, Північної Македонії, Індонезії, підписано договір про програму подвійних дипломів з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша (Польща) для студентів хіміко-біологічного факультету.

Виступ О.Горин

Керівник Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ ім. В. Гнатюка Олена Гузар проінформувала присутніх про участь науково-педагогічних працівників університету в міжнародних науково-освітніх заходах та проєктах в рамках діяльності Центру.

Виступ О.Гузар

На засіданні вченої ради директор Центру енергоефективних технологій ТНПУ ім.В.Гнатюка, доктор технічних наук, професор кафедри машинознавства і транспорту інженерно-педагогічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка, академік Академії економічних наук України  Валерій Федорейко ознайомив присутніх з інформацією про роботу науково-виробничого об’єднання «Енергоощадні технології» (м.Хоростків).

Виступ В.Федорейка

Крім того, на вченій раді розглянули інші робочі питання.

Служба ученого секретаря