ТНПУ щиро вітає  з Днем працівника освіти усіх причетних до великої справи -  педагогіки!
 ТНПУ щиро вітає

з Днем працівника освіти

усіх причетних до великої справи -

педагогіки!

Дорогі друзі!

Цьогоріч наше професійне свято обпечене війною, яка торкнулася кожного.

Освітянська спільното! Викладачі, вчителі, вихователі, тренери, майстри, наставники, освітяни, студенти, які здобувають педагогічний фах!

Ви показуєте приклад нескореності і боротьби. Ви сьогодні на передовій скрізь: в шкільному класі і лабораторії, в майстерні і в аудиторії, в укритті та у волонтерському центрі. І на фронті теж. І хто, як не освітяни, має вселяти впевненість, повертати добро, світло і оптимізм своїм учням.

Віримо у ЗСУ, наближаємо перемогу. Навчаємо жити в умовах війни: не лише здобувати знання, а й дбати про безпеку, гідно дружити, берегти один одного, опановувати нові техніки, бути вірним Батьківщині.

Щиро зичимо вам непохитної стійкості і відданості нашому високому покликанню. Нехай щира любов до дітей примножує ваші сили!

Хай зміцніє українське мирне майбуття завдяки вашій сьогоднішній праці!

Хай набираються сил українські діти, торкнувшись глибин учительської душі. Плекаймо радість кожного дня, примножуймо сонячні дні у юних серцях.

Міцного вам здоров'я, щастя, крилатих мрій і неймовірних втілень, творчих успіхів!

І якнайшвидної нам Перемоги!

Слава Україні!