Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка - чемпіонка Кубку світу з єдиноборств серед студентів (ФОТО)
Випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка -

чемпіонка Кубку світу з єдиноборств

серед студентів

23-30 вересня у турецькому місті Самсун відбувся Кубок світу з єдиноборств серед студентів – UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS. Участь у цих змаганнях взяли близько двох тисяч спортсменів з шістдесяти країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представляли 120 спортсменів та тренерів із шести видів спорту.

У змаганнях з вільної боротьби серед жінок успішно виступила випускниця факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт») Ірина Коляденко, здобувши впевнену перемогу в категорії до 62 кг. Ірина достроково перемогла суперниць у всіх чотирьох поєдинках, виборовши золоту нагороду.

Ірина Коляденко (у червоному трико) атакує

Перемога над турецькою борчинею у фіналі

Ірина Коляденко -  чемпіонка Кубку світу з єдиноборств серед студентів
Ірина Коляденко -  чемпіонка Кубку світу з єдиноборств серед студентів

Нагадаємо, що за період навчання в університеті Ірина Коляденко здобула цілу низку спортивних трофеїв. Вступивши на факультет фізичного виховання ще кандидатом у майстри спорту за півтори року Ірина здобула звання майстра спорту України міжнародного класу, двічі стала бронзовою призеркою світових чемпіонатів (серед молоді серед жінок до 23-х років), перемогла на сильному київському турнірі, чемпіонаті України, була срібною призеркою рейтингового турніру у Польщі, виборола другу сходинку на «дорослому» чемпіонаті світу, здобула «золото» Європейського чемпіонату. А найвагомішим здобутком Ірини Коляденко стала бронзова медаль на Олімпійських іграх у Токіо в 2021 році і як результат – звання Заслуженого майстра спорту України.

Весною цього року Ірина чудом врятувалася з окупованого на той час Ірпіня, проте, згодом приступила до тренувань і почала входити у спортивну форму. Восени Ірина вступила до магістратури Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, готується до подальших стартів, щоб представляти Україну на найвищих міжнародних змаганнях. Проте, найвагомішою перемогою для Ірини, як і для усіх громадян України, буде перемога над російськими окупантами.

Вітаємо нашу випускницю з перемогою! Підтримуємо та вболіваємо за наших спортсменів! Разом до перемоги! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.