Участь викладачів кафедри географії України і туризму ТНПУ у науково-практичному семінарі "Альтернативний туризм" (ФОТО)

Участь викладачів
кафедри географії України і туризму ТНПУ
у науково-практичному семінарі
"Альтернативний туризм"

Науково-практичний семінар "Альтернативний туризм" приурочений Міжнародному дню туризму відбувся 30 вересня 2022 року у дистанційному форматі на платформі Zoom. Організатором заходу виступив Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Модератор науково-практичного семінару – Андрій Голод доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Програма науково-практичного семінару

Порядок денний проведення онлайн-зустрічі.
Порядок денний проведення онлайн-зустрічі

Участь прийняли також і викладачі кафедри географії України і туризму: Божук Тетяна Іванівна, доктор географічних наук, професор, завідувачка кафедри, Альтгайм Любов Богданівна, доцент кафедри географії України і туризму.

Наукова зустріч проходила у цікавих доповідях та обговореннях. Прийняли участь науковці не тільки, які зараз перебувають в Україні, але і ті, які тимчасово проживають закордоном, зокрема із Австрії та Бразилії.

Кафедру географії України і туризму представила із цікавою доповіддю і презентацією на тему: “Туризм як форма організації мистецьких акцій” Божук Тетяна Іванівна, доктор географічних наук, професор, завідувачка кафедри географії України і туризму.

Доповідь Божук Т.І., доктора географічних наук, професора, завідувачки кафедри географії України і туризму ТНПУ ім. В. Гнатюка

Мальвничі світлини із презентації проф. Божук Т.І.

Маніфест миру, як приклад альтернативного туризму

До зустрічі долучились також фахівці-практики сфери туризму.

Таке наукове спілкування між науковцями і працівниками туристичної індустрії є не тільки цікавим, але і надзвичайно важливим для підготовки майбутніх фахівців туризму.

кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна