На відділенні полоністики ТНПУ провели усний літературний журнал «Moje kresy sentymentalne»  (ФОТО)

На відділенні полоністики ТНПУ

провели усний літературний журнал

«Moje kresy sentymentalne»

3 жовтня на факультеті філології та журналістики в рамках тижня кафедри загального мовознавства і слов’янських мов  відбувся усний літературний журнал «Moje kresy sentymentalne», випуск ІІ.

Студенти групи СОПМ-21 полонійного відділення разом з викладачем кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Заваринською Іриною Федорівною цікаво підібрали та креативно презентували матеріал про відомих людей Польщі.

Завідувач кафедри загального мовознавства і слов'янських мов Бачинська Галина Василівна

Викладач польської мови Заваринська Ірина Федорівна

Інформація подавалася з використанням засобів наочності, елементів пізнавального, корисного і різноманітного. Презентація журналу передбачала активне залучення студентів до оформлення певних рубрик та сприяла активізації усіх сторін виховання: морального, естетичного, громадського, емоційного тощо.

Презентація журналу студентами-полоністами

Учасники та гості заходу

Ст.лаборант кафедри

загального мовознавства і слов`янських мов –