Кафедра географії України і туризму ТНПУ провела науково-практичний семінар до Всесвітнього Дня туризму (ФОТО)
Кафедра географії України і туризму ТНПУ

провела науково-практичний семінар

до Всесвітнього Дня туризму

Кафедра географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка організувала і провела 29 вересня 2022 р. із 14:00 до 17:00 години онлайн на платформі Zoom науково-практичний семінар із нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму.

Модераторка заходу Тетяна Божук, завідувачка кафедри географії України і туризму, докторка географічних наук, професорка на початку семінару представила учасників семінару і надала вітальні слова Андрію Кузишину, декану географічного факультету та Юрію Дейнеці, начальнику Управління стратегічного розвитку міста.

Вітальне слово А. Кузишина

Вітальне слово Ю. Дейнеки

Після чого роботу науково-практичного семінару продовжили заплановані програмою доповіді:

- Андрія Лесіцького (Тернопільський обласний краєзнавчий музей, старший науковий співробітник) на тему: «Життєвий і творчий шлях Соломії Крушельницької»;

Доповідь Андрія Лесіцького.
Доповідь Андрія Лесіцького

- Івана Дудича (Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові, науковий співробітник) на тему: «Соломія Крушельницька – «Джоконда» оперної сцени»;

Доповідь Івана Дудича

- Роксоляни Гавалюк (Львівський музичний фаховий коледж імені Станіслава Людкевича; методистка, викладачка вищої категорії, наукова консультантка міжнародного музичного фестивалю LvivMozArt) на тему: «Моцартівські локації в Галичині з позицій краєзнавчого і туристичного потенціалу».

Доповідь Роксоляни Гавалюк

Під час семінару надано можливість учасникам також заповнити реєстраційну форму що інформації про практичні можливості відвідання туристичних локацій.

Після доповідай відбулося жваве обговорення і підведення підсумків науково-практичного семінару.

Доцент кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна