Сьогодні у ТНПУ розпочинає роботу ІІІ Міжнародна науково-практична конференція,  присвячена 30-літтю утворення кафедри географії України і туризму
Сьогодні у ТНПУ розпочинає роботу
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція,
присвячена 30-літтю утворення
кафедри географії України і туризму

Дорогі друзі!

Сьогодні у ТНПУ стартує ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні інтеграційні процеси у системі географічної, туризмологічної та екологічної науки», присвячена 30-літтю утворення кафедри географії України і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Конференція триватиме
4-5 жовтня 2022 р., онлайн на платформі Zoom.

Ідентифікатор: 9954608556; пароль: 041022

Модераторка: Тетяна Божук, завідувачка кафедри географії України і туризму, докторка географічних наук, професорка.

4 жовтня 2022 р. (вівторок)

14:00-14:15 – підключення до онлайн-конференції, презентація наукових здобутків викладачів кафедри географії України і туризму (відеоматеріал від працівників наукової бібліотеки ТНПУ ім.В.Гнатюка: Ольги Шанайди, Ганни Яржемської, Лесі Красовської, монтаж Галини Гулей)

14:15-17:00 – відкриття конференції, виступи з вітальним словом, пленарні доповіді

До вашої уваги Програма конференції

Кафедра географії України і туризму була створена 1 вересня 1992 р. і була першою серед подібних кафедр у вищих педагогічних навчальних закладах країни. Саме з цієї нагоди запрошуємо на обговорення актуальних питань потенціалу географічної, туризмологічної та екологічної науки щодо реагування на нові виклики, ідеї, практики, які формуються на глобальному та регіональному рівні.

Мета проведення заходу: комплексне осмислення різних аспектів у царині сучасної географічної, туризмологічної та екологічної науки упродовж останніх десятиліть. Планується продовження обміну науковими досягненнями та презентація проведених науково-дослідних робіт у національних і зарубіжних наукових центрах.

За результатами конференції буде підготовлено електронний варіант матеріалів доповідей, який після опрацювання редакційною колегією буде розміщено на сайті ТНПУ і надісланий кожному учаснику на електронну адресу.

Участь у конференції та публікація матеріалів у електронному вигляді – безкоштовна.

Контактна особа

Завідувач кафедри географії України і туризму, д-р геогр. наук, проф. Божук Тетяна Іванівна,
тел.: +38 067 270-99-09; е-mail: tbozhuk@tnpu.edu.ua