Яскраве святкування Дня працівників освіти України на ФПП ТНПУ (ФОТО)

Яскраве святкування
Дня працівників освіти України
на ФПП ТНПУ

День працівників освіти України – це свято, яке надихає кожного згадати своїх вчителів, власні шкільні роки, веселі студентські миті. Цей день факультет педагогіки і психології ТНПУ проводить завжди по-особливому, адже маємо доторк до професійного становлення педагогів, які першими вестимуть дитину у світ знань: вихователів та вчителів початкових класів.

Під час святкування Дня працівників освіти України

У кожного вчителя є свій вчитель. Тому студенти групи ПО-41 факультету педагогіки і психології (майбутні педагоги) влаштували неймовірне свято для викладачів. Святкування проходило у формі конкурсів, де дві команди учасників змагалися між собою, креативно виконуючи завдання. Чесне журі підраховувало кількість правильних відповідей та нагороджувало переможців конкурсів
ігровими грошима, які мали назву «ефпепешки».

Гарно ярмаркуємо

Всю виграну учасниками суму ПО-41 подвоїли та відправили на допомогу ЗСУ.
Наприкінці святкування усіх присутніх запросили до солодкого столу. Свято видалося дуже атмосферним.

Також у цей день відбувся святковий благодійний ярмарок. Усі студентські групи відділення "Початкова та дошкільна освіта" ФПП ТНПУ долучилися до заходу, продавали солоні й солодкі смаколики, гарячу каву та чай.

Святковий ярмарок

А на фоні ярмарку – чудова осіння фотозона, яку зробили студенти власноруч разом із викладачами.

Біля осінньої фотозони

Слова вдячності від декана ФПП проф.В.М.Чайки.
Слова вдячності від декана ФПП проф.В.М.Чайки

Дякуємо студентам ФПП за креативність та відповідальність до проведення таких заходів. Дякуємо ЗСУ за можливість жити вільно і робити те, що любимо.

Андріана Шишак