ЗМІ про нас. «Олімпійський урок #BeActive» в Тернополі пройшов у баскетбольному ритмі
ЗМІ про нас

«Олімпійський урок #BeActive» в Тернополі

пройшов у баскетбольному ритмі

Спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. BaskE» відбувся в рамках відзначення Європейського тижня спорту.

Учасниками заходу у спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка стали більше 80 учнів 4-6 класів. Вони взяли участь в запальній танцювальній розминці від студентів факультету фізичного виховання ТНПУ, яка допомогла розігріти м'язи та збадьорити усіх присутніх.

Програма заходу включала в себе 4 станції, де кожен з учасників виконував певний елемент з баскетболу під керівництвом досвідчених тренерів БК «Тернопіль».

По завершенню «Олімпійського уроку» усі присутні зробили пам'ятні фото із маскотом БК «Тернопіль» Дракошою та отримали приємні подарунки від та призи від Баскетбольної дитячої академії Тернопіль імені Дмитра Забірченка, ТМ Добра вода та НОК України!