Розпочалась навчально-виробнича практика студентів-аналітиків ТНПУ  в Управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради  (ФОТО)

Розпочалась навчально-виробнича практика
студентів-аналітиків ТНПУ
 в Управлінні стратегічного розвитку міста
Тернопільської міської ради

Студенти четвертого курсу освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти розпочали навчально-виробничу практику, яка триватиме у період з 3.10. до 31.10.2022 року в Управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради.

4 жовтня студенти відвідали базу практики – Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, де мали цікаву лекцію начальника управління Дейнеки Юрія Петровича, який є стейкголдером освітньої програми «Аналітика суспільних процесів».

Обговорення завдань практики

Юрій Петрович розповів про діяльність органів місцевого самоврядування, зокрема, Тернопільської міської ради, познайомив із специфікою роботи управління, яке він очолює, акцентував на специфіці аналітично-дослідницької роботи управління та  організації аналітичної роботи у інших управліннях Тернопільської міської ради.

Спілкування зі стейкголдером Дейнекою Ю.П.

Також практиканти мали змогу відвідати Туристично-інформаційний центр міста Тернополя.

Біля туристично-інформаційного центру Тернополя

ТернополяКерівниця ТІЦ Потішна Ірина ознайомила студентів із роботою центру у часі війни, розповіла про роль аналітики у плануванні діяльності центру, поділилась перспективами на майбутнє мирне життя.

Практика – це завжди цікаво і корисно для студентів. Вони мають змогу теоретичні знання, отримані в  навчальному процесі, спрямувати у практичне русло та розвивати професійні навики.

Бажаємо студентам успішної практики та вдосконалення фахових компетентностей.

Доц. Наталія Морська