Програма подвійного диплому з Вищою лінгвістичною школою в Ченстохові

Враховуючи інтереси і потреби української студентської молоді, наш університет уклав договір про співробітництво з Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща).

Основною перевагою даного договору є забезпечення студентам нашого університету можливості одночасного навчання у Вищій лінгвістичній школі в Ченстохові (WSL) з отриманням додаткового (другого) диплома Республіки Польща.

Розпочати навчання за програмою подвійного диплому з WSL можна від І або ІІ семестру навчального року. Навчання відбувається дистанційно (за допомогою системи Moodle), а також передбачає участь в літніх та зимових школах у WSL (3 виїзди):

І. Зимова школа – січень (протягом 7 днів наприкінці місяця).

Реєстрація на програму: до 15 листопада.

ІІ.
 Літня школа – липень (протягом 10 днів на початку місяця).

Реєстрація на програму: до 25 травня.

Під час проведення шкіл студенти мають можливість навчатись та активно проводити відпочинок (пізнавальні екскурсії, концерти).

Доступні напрямки навчання у WSL:

Соціальна робота

Соціальні відхилення та соціальна профілактика

Соціальна педагогіка і доросле навчання

Опікунсько-виховна і сімейна педагогіка

(мова навчання: польська)

Німецька мова

Німецька мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємництва

(мова навчання: німецька)

Англійська мова в бізнесі – основи економічної освіти та підприємництва

(мова навчання: англійська)

Учасник програми обміну повинен володіти мовою навчання на рівні, достатньому для засвоєння навчальних дисциплін.

Тривалість навчання у WSL:

бакалаврат – 3 роки,

магістратура – 2 роки.

Вартість навчання та проживання

Вартість 1 року навчання становить 350 €.

За бажанням студента WSL надає місця в студентському гуртожитку під час перебування на літній/зимовій школі, орієнтовна вартість проживання – 45 зл./доба.

Щоб подати заявку на участь в програмі «Подвійний диплом» з WSL, необхідно заповнити реєстраційну форму.

Перелік документів для вступу на програму «Подвійний диплом» з WSL:

1)   копія українського паспорта (1-2 с.)

2)   копія закордонного паспорта (1 с.)

3)   копія візи (за відсутності біометричного паспорта).

4)   *4 фотографії (3,5x4,5)

5)   навчальний план за весь період навчання в ТНПУ (звертатись у деканат)

6)   - завірена копія атестата про закінчення середньої школи + додаток з оцінками (якщо студент здобуває ступінь бакалавра), або

- завірена копія диплома бакалавра + додаток з оцінками (якщо студент здобуває ступінь магістра).

7)   довідка із деканату про підтвердження статусу студента (звертатись у деканат).

Із документами та запитаннями звертатися у відділ міжнародних зв’язків університету (студентський гуртожиток №2).