ФАКУЛЬТЕТ, ДЕ НЕ ЛИШЕ ДАЮТЬ ЗНАННЯ ПРО ПРИРОДУ, А Й ВЧАТЬ ЇЇ ЛЮБИТИ

 

Шановні абітурієнти!

Сьогодні для Вас розпочалась надзвичайно відповідальний період, період від якого залежить подальший шлях у житті. Тому, ще раз уважно зважте усе. Чим більше Ви будете проінформовані, тим ширший у Вас вибір.

Ви обираєте свій майбутній фах. Дуже важливо, щоб Ваші студентські роки були незабутніми, а отримані знання та досвід допомогли у Вашому становленні як фахівця, спеціаліста у цій чи іншій галузі. Саме це забезпечуватиме добробут та благополуччя Вас та Вашої майбутньої родини!

Якщо Ви любите природу і плануєте стати біологом або хіміком, не уявляєте свого життя без цікавих відкриттів і мрієте бути педагогом чи науковцем, хіміко-біологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету (ТНПУ) імені Володимира Гнатюка запрошує на навчання випускників загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

 

Що сьогодні являє собою хіміко-біологічний факультет?

На факультетi здiйснюється пiдготовка фахiвцiв освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст, магістр за напрямами Біологія та Хімія. Навчальний процес забезпечують 33 викладачі, у тому числі 9 докторів наук, професорів та 22 кандидати наук, доценти. Структурними навчально-науковими підрозділами факультету є: кафедра ботаніки та зоології, кафедра загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, кафедра хімії та методики її навчання, лабораторія біології та екології «Голицький біостаціонар», агробіологічна лабораторія, гербарійзоологічний музей

Для забезпечення наукової роботи на факультеті обладнані науково-дослідні лабораторії: цитоембріології, морфології та систематики рослин, фізіології рослин та мікробіології, порівняльної біохімії і молекулярної біології, екологічної біохімії, екології та біотехнології, екотоксикології та біоіндикації, хімії ненасичених сполук.

 

Де і як можуть реалізувати себе наші випускники?

Випускники факультету є вчителями біології і хімії не лише більшості шкіл м. Тернополя і Тернопільської області, а й успішно працюють в інших областях України. Є серед випускників директори і завучі шкіл.

Працюють випускники і у хімічних та біологічних лабораторіях установ і підприємств, санепідемстанції та екологічних службах тощо.

Факультет створює усі можливості для успішного продовження навчання в аспірантурі, а відтак – у докторантурі як на базі ТНПУ, так і в інших навчальних та наукових закладах.

Серед випускників факультету більше 20 – доктори наук, професори, більше 100 – кандидати наук, доценти, які працюють у нашому та інших вищих навчальних та наукових закладах України.

 

Де і чим живуть наші студенти?

Студенти забезпечуються гуртожитком, що розташований на території університету, неподалік від центрального корпусу. У кімнати поселяють по 2, 3 та 4 осіб. Зазвичай, студенти  хочуть поселитися з однокурсниками, і адміністрація іде їм назустріч.

Студентство факультету славиться своїми досягненнями не лише в навчальній та науковій роботі, а й у художній самодіяльності та спорті.

Традиційними на факультеті стали такі заходи: «День факультету», «Тиждень кафедри», «Посвята у студенти», «День відкритих дверей», «День першокурсника», «Свято осені», «День довкілля» тощо.

Наші контакти:

Сайт: chem-bio.com.ua

Поштова скринька: dekanat@chem-bio.com.ua

Телефон: (0352) 43 59 01


Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка оголошує прийом студентів на перший курс денної та заочної форм навчання на 2014/2015 навчальний рік.

Факультет

Напрям підготовки

Ліцензований обсяг

Форма навчан.

Оплата за один рік навчання**, грн.

Перелік конкурсних предметів, творчі конкурси***

ХІМІКО-БІОЛОГІЧНИЙ

хімія*

50

 

Денна

8707

українська мова та література, хiмiя, фізика або математика

біологія*

100

українська мова та література, біологія, фізика або хімія

100

Заочна

4024

*– напрям, за яким передбачається підготовка фахівця з присвоєнням кваліфікації вчителя;

**– вартість навчання станом на 2013 рік;

***– профілюючі предмети виділено напівжирним.

                             

 

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси