Німецько-українські діалоги в Аугсбурзі: участь ТНПУ (ФОТО)
Німецько-українські діалоги в Аугсбурзі:

участь ТНПУ

В Аугсбурзі ( Німеччина) відбулося відкрите засідання клубу «Довіри і психологічної підтримки» в межах роботи спілки «Deutsch-Ukrainischer Dialog e. V” (Німецько- український діалог).

На засіданні обговорювалася проблема інтеграції українських школярів в культурно-освітнє середовище Німеччини. Педагоги і психологи, які тимчасово проживають в м.Аугсбург, ініціювали створення клубу «Довіри» з метою покращення емоційного здоров‘я дітей, котрі вимушено покинули Україну, а також допомогти їм швидше адаптуватися до нових умов проживання.

Засідання клубу "Довіри і психологічної підтримки" в м.Аугсбург

Ігри з дітьми під час інтерактивного дійства "Я в тебе є!"

Члени клубу "Довіри і психологічної підтримки" після проведених консультацій
Члени клубу "Довіри і психологічної підтримки" -  Наталія Лупак, Ярослав Запотоцький, Дмитро Колдаєв (член правління спілки «Німецько- український діалог» у м. Аугсбург) після проведених консультацій

Професорка кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка Наталія Лупак поділилася з членами клубу досвідом застосування специфічних (арт-терапевтичних) комунікативних практик, ефективними у боротьбі зі стресами та емоційною тривожністю. Деякі методи і прийоми були використані під час інтерактивного дійства «Я в тебе є!», організованого спілкою для дітей дошкільного і шкільного віку. Дякуємо Ярославу Запотоцькому - студенту факультету мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка, який проживає у м. Аугсбург як громадянин Німеччини, за активну допомогу клубу та організацію змістовних зустрічей і діалогів, а також широку волонтерську допомогу на користь перемоги України.

Засідання клубу "Довіри і психологічної підтримки" в м.Аугсбург
Ігри з дітьми під час інтерактивного дійства "Я в тебе є!"
Члени клубу "Довіри і психологічної підтримки" після проведених консультацій

Завідувачка кафедри педагогіки
і методики початкової та дошкільної освіти
Янкович О. І.