«Специфіка наукового тексту та публічного виступу»:  семінар для магістрантів ОПП «Журналістика» ТНПУ (ФОТО)

«Специфіка наукового тексту
та публічного виступу»:
 семінар для магістрантів
ОПП «Журналістика» ТНПУ

У п’ятницю, 11 листопада 2022 року, в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка відбувся семінар «Специфіка наукового тексту та публічного виступу» для магістрантів освітньої програми «Журналістика». Спікеркою заходу виступила доцентка кафедри журналістики Олеся Мединська.

Проведення семінару. Вимоги до написання наукового тексту

Специфіка публічного виступу

Структурні елементи наукового тексту

Під час заходу здобувачі вищої освіти  поглибили знання про особливості наукового тексту, його структурні елементи, лінгвістичні, комунікативні, інформаційні параметри. Олеся Мединська окреслила закономірності формування наукового тексту, а в його межах – поєднання предметно-просторового та чуттєвого світу культури і мистецтва як об’єкта людського пізнання, закцентувала на основних модусах публічного виступу.

Студентка групи Ж-34
Полов’юк Юлія