Художні колективи

 

Студентський мішаний хор

Керівник Ороновський Анатолій Ігорович - асистент кафедри музикознавства, методики музичного виховання та вокально-хорових дисциплін.

Хор бере участь у культурно-мистецьких програмах університету, зведених концертах у Палаці культури «Березіль», філармонії, драматичному театрі,  обласних та всеукраїнських  фестивалях хорового мистецтва, виступає на різних концертних майданчиках з сольними концертними програмами,  щорічно готує екзаменаційні твори з диригування хором для випускників.

Хор – лауреат (друга премія ) II Всеукраїнського фестивалю- конкурсу хорового мистецтва, присвяченого 20-річчю  незалежності України, є постійним учасником Міжнародного фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори» (Кременець, 2008, 2009, 2010 рр.), Дипломант Міжнародного фестивалю хорового співу у м. Гарволін (Польща, 2008 р.).

 


Студентський жіночий хор

Керівник Іздепська-Новіцька Марія Іванівна – асистент кафедри музикознавства, методики музичного виховання та вокально-хорових дисциплін.

Хор бере участь у культурно-мистецьких програмах університету, зведених концертах у Палаці культури «Березіль», філармонії, драматичному театрі,  обласних та всеукраїнських  фестивалях хорового мистецтва, виступає на різних концертних майданчиках з сольними концертними програмами,  щорічно готує екзаменаційні твори з диригування хором для випускників, є постійним учасником Міжнародного фестивалю духовного співу «Кременецькі хорові вечори».

 


Народний оркестр народних інструментів

Керівник Рутецький Руслан Вікторович – асистент кафедри інструментального виконавства.

Оркестр бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах , є постійним учасником  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу 

кобзарського мистецтва «Срібні струни» імені Зіновія Штокалка.

Участь студентів в оркестрі сприяє вихованню висококваліфікованих фахівців, які плідно працюють з шкільними інструментальними колективами.

Почесне звання  «Народний колектив» присвоєно 2011 року.

 


Оркестр духових інструментів

Керівник Кушнірик Мирослав Мар’янович – асистент кафедри інструментального виконавства.

Оркестр бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах,  концертах, присвячених Дню університету, виступає з сольними програмами.

За період свого існування колектив оволодів різними стильовими напрямами духової музики.

 

Народний ансамбль бандуристів

Керівник Губ’як Дмитро Васильович -  заслужений артист України, доцент кафедри інструментального виконавства.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах , виступає на різних концертних майданчиках з сольними концертними програмами, володар Гран-прі II Обласного фестивалю-конкурсу кобзарського мистецтва «Кобза-2008», Дипломант VI Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва (Моршин-2008),  постійним учасником  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу кобзарського мистецтва «Срібні струни» імені Зіновія Штокалка.

Ансамбль зберігає і розповсюджує українську пісню, яка становить основу національної самобутності народу, духовно об’єднує людей.

 

Інструментальний ансамбль «Музики»

Керівник Баньковський Анатолій Михайлович – заслужений працівник культури України, доцент кафедри інструментального виконавства.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету, звітних концертах , виступає на різних концертних майданчиках з сольними концертними програмами, концертах, присвячених Дням університету, факультетів, кафедр.

 Ансамбль сопілкарів

Керівник Євгенієва Марія Василівна – асистент кафедри інструментального виконавства.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв, виступає з  програмами у загальноосвітніх школах, пропагуючи самобутнє народно-інструментальне мистецтво України.


 

Камерний інструментальний ансамбль

Керівник Михайлюк Оксана Олексіївна – асистент кафедри інструментального виконавства.

Ансамбль бере участь у різноманітних культурно-мистецьких програмах інституту мистецтв та університету. виступає з програмами у загальноосвітніх школах, пропагуючи класичну і сучасну камерно-інструментальну музику зарубіжних та вітчизняних композиторів.

 
Інструментальний ансамбль «Діксиленд»

Керівник Баньковський Анатолій Михайлович – заслужений працівник культури України, доцент кафедри інструментального виконавства

Інструментальний ансамбль «Діксиленд» – утворений у 1999 році. Лауреат Міжнародного музичного фестивалю «Срібні струни» (2000р.). Переможець конкурсу-звіту закладів освіти Тернопільщини, присвячених 60-річчю УПА (2002р.). Колектив брав участь у творчому звіті-концерті майстрів мистецтв та аматорських колективів області У Національному палаці «Україна» (Київ, 2000р.), гастролював у Південній Кореї, Німеччині, Польщі. Солісти-вокалісти: магістр мистецтв Н.Овод (Звір), Заслужений артист України Б.Репка.


 

Танцювальний колектив «Чайка»

Керівник Чорна Ірина Михайлівна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології

Колектив створений на базі інституту педагогіки і психології в 2011р. створено аматорський танцювальний колектив «Чайка». Художній керівник - доцент кафедри практичної психології Чорна Ірина Михайлівна. Заняття для студентів університету безкоштовні.

За короткий проміжок існування в доробку колективу чотири різнопланові танці, понад п'ятнадцять концертних виступів на сцені університету, на естрадних площадках Тернополя. 

Колектив приймає активну участь в культурно-масових заходах міста, в благодійних концертах. 

Лише в цьому навчальному році танцювальний колектив виступав на концерті, присвяченому Дню працівників освіти в палаці культури Березіль, до Дня студента, концерті до Дня міліції в УМВСУ Тернопільської області, приймав участь у відеозйомках на ТТБ у Новорічному вогнику 2012. Є у колективу і перший відеокліп хореографічної постановки до пісні «Вишенька-черешенька» за участю Лауреата Всеукраїнських пісенних конкурсів Михайла Чорного. Всі костюми, використані у цій постановці, керівник колективу пошила власноруч. У своїх авторських постановках Ірина Михайлівна майстерно поєднує різні хореографічні стилі, елементи народного, бального та естрадного танців.

Учасники танцювального колективу - це майбутні психологи, соціальні педагоги, соціальні працівники. Для студентів даних напрямків заняття хореографією дають змогу долучитися до мистецтва, сприяють розвитку духовності та професійно-необхідних креативних здібностей.

Menu
Admissions
Tel: +38(098) 416-65-93 Tel: +38(0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Hot line
Tel: +38(0352)43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Resources