До уваги викладачів нашого університету! Читання лекцій для студентів університету м. Ясси (Румунія)  в рамках програми Erasmus+ (конкурс) 19.11.2020 До уваги викладачів нашого університету! Читання лекцій для студентів університету м. Ясси (Румунія) в рамках програми Erasmus+ (конкурс)
Оголошується прийом заявок від викладачів ТНПУ ім. В. Гнатюка на читання лекцій англійською мовою для студентів румунського ЗВО у наступному семестрі.

Студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» стала переможницею літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов» 19.11.2020 Студентка першого курсу спеціальності «Журналістика» стала переможницею літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов»
На конкурсі «ТЕРНОслов», який відбувається щорічно у рамках бібліотечного фестивалю «Бібліофест», студентка Жур-1 Магула Катерина виборола 1 місце у номінації «Поезія» (категорія 15-20 років).

Батьківські збори першокурсників на хіміко-біологічному факультеті 19.11.2020 Батьківські збори першокурсників на хіміко-біологічному факультеті
15 листопада на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбулися он-лайн збори із батьками першокурсників...

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка став переможцем проєкту Academic IQ. 19.11.2020 Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка став переможцем проєкту Academic IQ.
Серед 153 ЗВО України команда ТНПУ стала фіналістом проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»...

Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітніх програм третього рівня вищої освіти (PhD) 18.11.2020 Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітніх програм третього рівня вищої освіти (PhD)
Щиро вітаємо гарантів освітніх програм, науково-педагогічних працівників кафедр, адміністрацію, структурні підрозділи університету, студентську спільноту з успішним проходженням акредитації...

Вітання з Міжнародним днем студента! 17.11.2020 Вітання з Міжнародним днем студента!
Шановне студентство ТНПУ! Ви гордість нашого університету та взірець для української молоді! 

Понад пів тисячі першокурсників стали учасниками вікторини «Познайомся ближче з ТНПУ» 17.11.2020 Понад пів тисячі першокурсників стали учасниками вікторини «Познайомся ближче з ТНПУ»

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня студента на офіційній сторінці ТНПУ в інстаграм відбулась онлайн-вікторина «Познайомся ближче з ТНПУ».

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує науково-педагогічних працівників стати експертом з акредитації освітніх програм 17.11.2020 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує науково-педагогічних працівників стати експертом з акредитації освітніх програм
Заявки-анкети приймаються з 28 жовтня до 29 листопада 2020 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді.

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було! 17.11.2020 День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!
Із дотриманням всіх карантинних норм на факультеті педагогіки і психології (відділення «Початкова освіта») відбулося неймовірне святкування.

Студенти-журналісти ТНПУ відвідали ретровиставку 17.11.2020 Студенти-журналісти ТНПУ відвідали ретровиставку
Студенти другого курсу спеціальності «Журналістика» в межах дисципліни «Журналістський фах: журналістська майстерність» мали змогу доторкнутися до історії та витоків своєї майбутньої професії.

 Перші враження з педагогічної практики студентів 4 курсу хіміко-біологічного факультету ТНПУ 17.11.2020 Перші враження з педагогічної практики студентів 4 курсу хіміко-біологічного факультету ТНПУ
З початку листопада студенти 4 курсу хіміко-біологічного факультету проходять виробничу педагогічну практику...

Викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ взяли участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з проблем підготовки вчителів природничих наук 17.11.2020 Викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ взяли участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з проблем підготовки вчителів природничих наук

У семінарі взяли участь представники шести ЗВО, серед яких викладачі хіміко-біологічного факультету ТНПУ.

Студенти спеціальності «Журналістика» зустрілись з тернопільською журналісткою та ведучою «Суспільного»  Оксаною Максимлюк 16.11.2020 Студенти спеціальності «Журналістика» зустрілись з тернопільською журналісткою та ведучою «Суспільного» Оксаною Максимлюк

Зустріч із тернопільською журналісткою та ведучою «Суспільного»  Оксаною Максимлюк відбулася в межах пари дисципліни «Спеціалізація: інтернет і телебачення».


Новини 40 - 52 из 5097
Початок | Минула | 2 3 4 5 6 | Наступна | В кінець
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.