Інститут Конфуція Тернопільського національного педагогічного університету 
імені Володимира Гнатюка

Шеньянський університет спільно з ТНПУ ім.В.Гнатюка відкриває Інститут Конфуція (ВІДЕО, ФОТО)

Інститут Конфуція - це потужний і перспективний майданчик вивчення китайської мови, культури, мистецтва і традицій. Такі осередки створюються спільно з китайськими університетами у різних країнах на вимогу часу, оскільки світове співтовариство фіксує стабільно високі запити на фахівців, обізнаних в інтересах співпраці з Китайською Народною Республікою та реалізації взаємовигідних перспектив співробітництва, навчальних та культурних обмінів.

23 липня 2021 р. у Китайському міжнародному освітньому фонді  (Пекін) відбулося урочисто вручення Диплому на право відкрити Інститут Конфуція в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Участь у церемонії взяли ректор ТНПУ  проф.Б.Б.Буяк та ректор Шеньянського педагогічного університету  (Китай) Хао Деюн. 

Ректор ШПУ Хао Деюн у своїй промову подякував КМОФ за підтримку та запевнив:  Інститут Конфуція Тернопільського національного педагогічного університету Володимира Гнатюка сприятиме розвитку співпраці, дружби, та розвитку кооперації між нашими університетами.

Диплом

 Диплом

Китайський міжнародний освітній фонд дуже ретельно і вимогливо відбирає кандидатури партнерських університетів для відкриття Інституту Конфуція. При цьому беруться до уваги досягнення університету, напрацьовані зв'язки, досвід міжнародної співробітництва.  ТНПУ - єдиний університет на Західній Україні, який удостоївся такої важливої і почесної співпраці.Координатор
-  Володимир Брославський
             тел.        067-925-87-37
             e-mail    china@tnpu.edu.ua

Становлення Інституту Конфуція

Міжнародна співпраця з Китаєм

Вивчення китайської мови


Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Email: info@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси