Центр післядипломної освіти


Директор: Калаур Світлана Миколаївна                     доктор педагогічних наук, доцент
Поштова скринька: dek_postgraduate@tnpu.edu.ua
Телефон(0352) 53 35 00


В університеті створено усі необхідні умови для перекваліфікації фахівців та підвищення їхньої конкурентоздатності на ринку праці.

Усі охочі, хто здобув освітній ступінь бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), мають змогу здобути додаткову спеціальність та отримати диплом магістра з будь-якої спеціальності шляхом перехресного вступу.

У 2017 році 369 абітурієнтів скористались перехресним вступом та стали магістрантами заочного і 50 - денного відділення університету.

Запрошуємо до нас на навчання! Не втрачайте свій шанс здобути ще одну вищу освіту, отримати диплом магістра та реалізувати себе!

Про центрМета діяльності центру – дати можливість людям, які мають вищу освіту, отримати педагогічну освіту за новою спеціальністю, виходячи з їх професійних інтересів, життєвих планів чи інших потреб.

Така перепідготовка здійснюється за всіма педагогічними спеціальностями, акредитованими в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

Навчальний процес організовується на базі кафедр і факультетів університету: висококваліфіковані викладачі, сучасні аудиторії, лабораторії, устаткування забезпечують високу якість освітнього процесу.

Сьогодні в центрі функціонують денна, заочна форми навчання із 16 спеціальностей. Понад 2000 учителів різних областей України здобули в центрі другу вищу освіту.

Всі наші програми для людей, котрі шукають можливості реалізації свого інтелектуального потенціалу, хто прагне одержати якісні знання за допомогою нових педагогічних технологій, для тих хто цінує традиції ТНПУ і престиж його диплому.
Положення про підвищення кваліфікації (стажування) педагогічних і науково-педагогічних працівників
Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси