ВСІ НОВИНИ З ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ 20.08.2019 ВСІ НОВИНИ З ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ
Дивіться більше новин з життя ТНПУ ім.В.Гнатюка...

Доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка побувала на серпневій конференції МОН, присвяченій НУШ (ФОТО) 20.08.2019 Доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка побувала на серпневій конференції МОН, присвяченій НУШ (ФОТО)
На конференції обговорювались питання візії реформування української освіти, виклики майбутнього, НУШ: результати першого року, підготовка до нового...

На базі ТНПУ ім.В.Гнатюка буде діяти Іститут Конфуція: підписано договір з Шенянським педагогічним університетом (ФОТО) 19.08.2019 На базі ТНПУ ім.В.Гнатюка буде діяти Іститут Конфуція: підписано договір з Шенянським педагогічним університетом (ФОТО)
Завершився семінар для ректорів євроазіатського регіону в Шеньяні, Шеньджоу, Джухаі, Гуанчжоу, Пекіні, Інкоу, Паньдзіні, Фушунь, Шенфу...

Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка вітає Степана Васильовича Прийдуна з народженням донечки! 19.08.2019 Відділ у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка вітає Степана Васильовича Прийдуна з народженням донечки!
До вітань відділу приєднується історичний факультет та весь колектив університету. Бажаємо щастя, достатку і не зупинятися на досягнутому!..

Деканат історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  щиро вітає з ювілеєм Еллу Володимирівну Бистрицьку! (ФОТО) 19.08.2019 Деканат історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вітає з ювілеєм Еллу Володимирівну Бистрицьку! (ФОТО)
До привітань деканату долучається весь професорсько-викладацький колектив університету, а також студенти і випускники.  Хай все задумане збувається!..

Кафедра театрального мистецтва вітає В'ячеслава Антоновича Хім'яка з чудовим ювілеєм - 70-літтям! (ФОТО) 19.08.2019 Кафедра театрального мистецтва вітає В'ячеслава Антоновича Хім'яка з чудовим ювілеєм - 70-літтям! (ФОТО)
До вітань колег приєднується весь колектив університету: адміністрація, викладачі та студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка. З роси й води Вам щастя, успіхів і натхнення!..

Кафедра теорії і методики української та світової літератури сердечно вітає з 70-літтям Ткачука Миколу Платоновича! (ФОТО) 19.08.2019 Кафедра теорії і методики української та світової літератури сердечно вітає з 70-літтям Ткачука Миколу Платоновича! (ФОТО)
До вітань кафедри приєднується весь колектив ТНПУ ім.В.Гнатюка. Нехай Вам легко мріється, натхненно працюється, а омріяне щасливо збувається, шановний ювіляре!

ЗМІ про нас. ГЕРОЙ СТУДЕНТСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЮРІЙ ЗАСТАВЕЦЬКИЙ:  «ХОЧУ ПРОСТО ГРАТИ Й ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ФУТБОЛУ..." (ФОТО) 16.08.2019 ЗМІ про нас. ГЕРОЙ СТУДЕНТСЬКОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЮРІЙ ЗАСТАВЕЦЬКИЙ: «ХОЧУ ПРОСТО ГРАТИ Й ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ФУТБОЛУ..." (ФОТО)
ФК «Тернопіль-ТНПУ» на європейському форумі здобув право на наступний рік захищати честь України на чемпіонаті світу...

ТНПУ ім. В. Гнатюка співпрацюватиме з Державною службою якості освіти 15.08.2019 ТНПУ ім. В. Гнатюка співпрацюватиме з Державною службою якості освіти

Під час зустрічі були визначені точки взаємодії обох установ у вирішенні складних, але надзвичайно важливих для сучасної освіти...

ТНПУ ім.В.Гнатюка уклав Договір про співпрацю із Шеньянським технологічним університетом (ФОТО) 14.08.2019 ТНПУ ім.В.Гнатюка уклав Договір про співпрацю із Шеньянським технологічним університетом (ФОТО)
Досягнуто попередньої домовленості щодо реалізації Програми подвійних дипломів, спільних наукових, творчих, спортивних Проектів...

ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали польські партнери (ФОТО) 12.08.2019 ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідали польські партнери (ФОТО)
Гості обговорили основні перспективи активізації міжнародних академічних зв'язків між ТНПУ та польськими університетами...

Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка -  срібний призер престижного    Міжнародного турніру з жіночої боротьби (ВІДЕО) (ФОТО) 12.08.2019 Магістрантка ТНПУ ім.В.Гнатюка - срібний призер престижного Міжнародного турніру з жіночої боротьби (ВІДЕО) (ФОТО)
Вітаємо нашу магістрантку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!..

Інженерно-педагогічний факультет запрошує на навчання за спеціальністю "Комп'ютерні технології" 11.08.2019 Інженерно-педагогічний факультет запрошує на навчання за спеціальністю "Комп'ютерні технології"
З 02.09 до 06.09. 2019 р. триває додатковий набір на вакантні місця за спеціальністю Професійна освіта. (Комп'ютерні технології)


Новини 1 - 13 из 3790
Початок | Минула | 1 2 3 4 5 | Наступна | В кінець
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua
Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.