ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу педагогічних закладів вищої освіти України!  Вітаємо! (ФОТО) 12.08.2020 ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу педагогічних закладів вищої освіти України! Вітаємо! (ФОТО)
Сердечно вітаємо всіх причетних до нашого успіху! Бажаємо наснаги і впевненості на шляху до нових успіхів! Пам'ятайте: ТНПУ обирає кращих - кращі обирають ТНПУ!

Вступна кампанія факультету іноземних мов ТНПУ триває! (ФОТО) 11.08.2020 Вступна кампанія факультету іноземних мов ТНПУ триває! (ФОТО)
Прийом документів триватиме до 22 серпня. Громадська приймальна комісія факультету чекає на Вас! Станьте частиною найбільшого факультету ТНПУ!

ЗМІ про нас. Випускник ТНПУ  Ігор Вансач разом із командою розробив додаток для компанії програмного забезпечення Adobe (ВІДЕО) 11.08.2020 ЗМІ про нас. Випускник ТНПУ Ігор Вансач разом із командою розробив додаток для компанії програмного забезпечення Adobe (ВІДЕО)
Американська компанія програмного забезпечення Adobe уклала договір з тернопільськими програмістами...

Студентка історичного факультету ТНПУ про участь у Літній школі  в рамках проекту «Спільна пам’ять» 11.08.2020 Студентка історичного факультету ТНПУ про участь у Літній школі в рамках проекту «Спільна пам’ять»
Це великий досвід для мене, який, я сподіваюся, зумію використати найкращим чином. Дякую усім учасникам за незабутній тиждень, море вражень та підтримку...

МОН про нас. Студентам ТНПУ призначено стипендії Героїв Небесної Сотні 11.08.2020 МОН про нас. Студентам ТНПУ призначено стипендії Героїв Небесної Сотні
"Загалом визначено 43 стипендіата. Крім активної громадської, наукової та спортивної діяльності, вони мають високі навчальні результати – займають позиції в межах перших 10 % за рейтингом або є першими в рейтингах вишів..."

Відійшов у засвіти  професор В.Я.Мельничайко… 11.08.2020 Відійшов у засвіти професор В.Я.Мельничайко…
Світла пам’ять про Володимира Ярославовича залишиться в серцях колег та вихованців, а наукові ідеї зазнають розвою у роботах послідовників...

ЗМІ про нас. Маскувальні сітки для 44-ї Тернопільської артилерійської бригади (ВІДЕО) 10.08.2020 ЗМІ про нас. Маскувальні сітки для 44-ї Тернопільської артилерійської бригади (ВІДЕО)
Невдовзі ці сітки потраплять на фронт, де будуть використані для маскування позицій, військової техніки та особового складу бригади...

Вручення дипломів випускникам-бакалаврам на факультеті педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО) 07.08.2020 Вручення дипломів випускникам-бакалаврам на факультеті педагогіки і психології ТНПУ (ФОТО)
Втішені, з сяючими від радості очима випускники із задоволенням попрямували в приймальну комісію ТНПУ - здавати документи в магістратуру...

ЗМІ про нас. 10 маскувальних сіток сплели студенти-історики ТНПУ та передали тернопільським артилеристам (ВІДЕО) 06.08.2020 ЗМІ про нас. 10 маскувальних сіток сплели студенти-історики ТНПУ та передали тернопільським артилеристам (ВІДЕО)
Повезуть маскування на фронт у кінці серпня цього року. Загалом вихованці ТНПУ сплели майже 340 сіток...

ТНПУ радо зустрічає абітурієнтів! (ФОТО) 05.08.2020 ТНПУ радо зустрічає абітурієнтів! (ФОТО)
Вступна кампанія в ТНПУ перейшла в активну фазу, і приймальна комісія університету створила всі умови, щоб  для майбутніх здобувачів освіти вступ відбувся організовано, зручно і оптимально ефективно...

Особливості вступної кампанії в умовах карантину 05.08.2020 Особливості вступної кампанії в умовах карантину
5 серпня розпочинається подача заяв та документів для вступу у магістратуру.

Ступаючи на журналістський шлях (ФОТО) 04.08.2020 Ступаючи на журналістський шлях (ФОТО)
Що ж передбачає освітня програма на кафедрі журналістики ТНПУ та які етапи сходження до журналістської професії?..

Покрокова інструкція реєстрації електронного кабінету вступника 04.08.2020 Покрокова інструкція реєстрації електронного кабінету вступника
Якщо у Вас виникли труднощі з створенням електронного кабінету вступника, то фахівці Консультаційного центру Приймальної комісії #ТНПУ нададуть Вам кваліфіковану допомогу.


Новини 1 - 13 из 4807
Початок | Минула | 1 2 3 4 5 | Наступна | В кінець
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.