Вітаємо Галину Кіндратівну Радчук з почесною нагородою - знаком "Гордість ТНПУ" (ФОТО) 24.10.2020 Вітаємо Галину Кіндратівну Радчук з почесною нагородою - знаком "Гордість ТНПУ" (ФОТО)
З роси й води Вам, дорога Галино Кіндратівно! Ви - гордість ТНПУ, і нехай ця відзнака надихає Вас до нових здобутків на благо нашого університету та України!

Завідувача кафедри психології розвитку та консультування   Галину Кіндратівну Радчук вітаємо з ювілеєм! (ФОТО) 24.10.2020 Завідувача кафедри психології розвитку та консультування Галину Кіндратівну Радчук вітаємо з ювілеєм! (ФОТО)
Нехай кожен Ваш день буде сповнений гарним настроєм і душевними зустрічами, а серце завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень!  

До уваги працівників, студентів,  випускників, майбутніх абітурієнтів, просто друзів та прихильників ТНПУ 23.10.2020 До уваги працівників, студентів, випускників, майбутніх абітурієнтів, просто друзів та прихильників ТНПУ
Запрошуємо усю університетську родину підтримати ТНПУ та допомогти зробити вибір своїм друзям і знайомим...

Напрямки оцінювання якості освітньої діяльності обговорили педагоги ТНПУ та ЗЗСО м.Тернополя (ФОТО) 23.10.2020 Напрямки оцінювання якості освітньої діяльності обговорили педагоги ТНПУ та ЗЗСО м.Тернополя (ФОТО)
Робота колег науковців та педагогів-практиків під час конференції була надзвичайно змістовною й корисною для обох сторін...

22 жовтня відбувся онлайн- семінар з гарантами освітніх програм ТНПУ 23.10.2020 22 жовтня відбувся онлайн- семінар з гарантами освітніх програм ТНПУ
Мета організації семінару – обговорення актуальних питань щодо розроблення, удосконалення та акредитації освітніх програм...

Керівник проєкту Британської Ради «Teaching Excellence», який реалізується у ТНПУ ім.В.Гнатюка, – учасник D#05 T’mistechko-2020 (ФОТО) 23.10.2020 Керівник проєкту Британської Ради «Teaching Excellence», який реалізується у ТНПУ ім.В.Гнатюка, – учасник D#05 T’mistechko-2020 (ФОТО)
Дискусію «Самоаналіз vs самовдосконалення» заступникам керівників ЗЗСО І ступеня запропонувала керівник проєкту «Teaching Excellence» Олена Гузар...

Хакатон для студенток «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями» 23.10.2020 Хакатон для студенток «Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями»
Майстер-класи від експертів з ефективних презентацій та пітчингу, сесія з дизайн-мислення та гендерної рівності, робота в командах над ідеями проєктів...

В ТНПУ знайомилися з досвідом   чеських колег (ФОТО) 23.10.2020 В ТНПУ знайомилися з досвідом чеських колег (ФОТО)
Для дослідів використовувалися доступні для всіх предмети, підручні засоби, іграшки, навіть люди...

В Біблійному саду ТНПУ постала скульптура "Вознесіння Господнє" (ФОТО) (ВІДЕО) 22.10.2020 В Біблійному саду ТНПУ постала скульптура "Вознесіння Господнє" (ФОТО) (ВІДЕО)
Богдан Богданович Буяк розкрив секрет: розповів, яка наступна мистецька родзинка з'явиться на Алеї мистецтв ТНПУ...

ТНПУ вітає Ольгу Василівну Косович з прекрасним святом! 22.10.2020 ТНПУ вітає Ольгу Василівну Косович з прекрасним святом!
Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим, а серце і далі випромінює світло та любов!..

Віктор Мицько – переможець конкурсу найцікавішої історії зі студентського життя в ТНПУ. Вітаємо! (ФОТО) 22.10.2020 Віктор Мицько – переможець конкурсу найцікавішої історії зі студентського життя в ТНПУ. Вітаємо! (ФОТО)
Гордимося і радіємо успіхам кожного випускника університету. Дякуємо за щирі спогади та любов до ТНПУ. Наші випускники найкращі!

Співпраця кафедри психології розвитку та консультування  з психологічною службою ТНПУ (ФОТО) 22.10.2020 Співпраця кафедри психології розвитку та консультування з психологічною службою ТНПУ (ФОТО)
Магістри мали змогу дізнатися про нормативно-правові, етичні та організаційно-методичні аспекти роботи практичного психолога в закладах вищої освіти... 

Студентам ТНПУ призначено стипендії Президента України та Верховної Ради України. Вітаємо! (ФОТО) 22.10.2020 Студентам ТНПУ призначено стипендії Президента України та Верховної Ради України. Вітаємо! (ФОТО)
Дорогі друзі, нехай і надалі кожен ваш крок супроводжує успіх! Бажаємо доброго здоров'я, відмінного навчання, радості, щастя, втілення мрій!


Новини 1 - 13 из 4988
Початок | Минула | 1 2 3 4 5 | Наступна | В кінець
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси

Раздел не найден.